Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Markíza bude mať v prime-time esemeskovú súťaž o peniaze! Zlákala do nej Didianu

Joj už dlhé roky realizuje súťaže formou SMS najmä v prvých mesiacoch nového roka, Markíza spúšťa tú svoju pred letom.

SMS-kovú hru v prime-time o peniaze spúšťa už aj Markíza. Televízia hneď tento týždeň predstaví krátky formát Veľké prachy, v ktorom budú môcť diváci televízie formou SMS-iek hrať o peniaze.

Takúto formu SMS súťaže realizuje už roky Joj, robí tak v rámci „novoročného balíka“, zvyčajne v prvých troch mesiacoch roka. Jej hra je vtedy prakticky neprehliadnuteľná, okrem nasadzovania upútaviek do prakticky každého bloku zasiela tiež ľuďom propagačné SMS-ky, rovnako tak vysiela sprievodnú krátku reláciu v prime-time.

Krátky formát bude mať pri svojej hre aj Markíza, reláciu Veľké prachy chce vysielať v sobotnom prime-time o 20:25. Pôjde o rýchlu maximálne päťminútovú reláciu, ktorú zaradí po Športových novinách.

Krátkou reláciou Veľké prachy bude sprevádzať známa moderátorka, najmä rádiová spíkerka, Dagmar Dianová alias Didiana. Vlastný projekt na televíznej obrazovke dostáva po rokoch, v roku 2008 moderovala lifestylový formát Mojito na Joj. Najviac ju na obrazovke preslávila Maxihra, pri ktorej moderovaní sa okrem iného striedala aj s Andrejom Bičanom.

Relácie k SMS súťažiam zvyčajne odrádzajú divákov, Joj v minulosti k dobrým číslam v prime-time nepomáhala. Televízia svoje krátke relácie k SMS súťažiam umiestňuje medzi Noviny a Šport, diváci spravidla odchádzajú a televízia padá do podpriemerov. Nahor ju ťahá až Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor