Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Markíza bude mať na jar vlastnú šou! Chart Show nakoniec pobeží pravidelne

Kým najväčšie talentové šou si nechávajú Markíza s Joj až na jeseň, ani na jar neostanú bez veľkých projektov.

Na Joj sa bude tancovať, na Markíze spievať. Po televíznej dvojke, ktorá na jar chystá tanečno-charitatívnu šou s Vilom Rozborilom, bude mať pravidelný väčší projekt aj Markíza. Ako informoval portál Čas.sk, televízia chce pravdepodobne pokračovať v hudobnej Chart Show, pričom na jar pobeží už v pravidelnom režime. Teda tak, ako je formát pôvodne postavený.

Podľa informácií bulvárneho portálu sa bude Chart Show natáčať v menších priestoroch a vysielať len na Markíze. Úvodný diel priniesol nadpriemer iba slovenskému lídrovi, na Nove hudobná šou neuspela. „Bude to v menšom štúdiu a vysielať sa bude iba na Markíze. Celé by sa to malo spustiť začiatkom budúceho roka,“ cituje denník svoj zdroj. Celkovo by malo vzniknúť desať jarných vydaní relácie.

Aj podľa našich informácií to bude práve Chart Show, v ktorej chce Markíza na pravidelnej báze pokračovať. Na moderovaní sa televízia opäť dohodla s Adelou Banášovou. Je pri tom veľmi pravdepodobné, že hudobnou šou bude líder konkurovať jarnému tanečnému formátu Joj s Vilom Rozborilom, ktorý by sa mal vysielať v nedeľnom prime-time a nadviazať tak na slot, ktorý patril Siedmemu nebu. Po prvý raz uviedla Markíza Chart Show v sobotu.

Čítať viac...
Nahor