Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Aj Markíza bude mať dennú sponzorovanú súťaž. Vráti známu hru, tvárou bude Tůma

Aj líder si nájde vo vysielaní priestor pre sponzorovanú súťažnú hru. Vyčlení jej však oveľa menší priestor ako Joj, no sľubuje väčšie výhry.

Už od pondelka 10. novembra avizuje Markíza návrat súťaže, ktorá sa preslávila na verejnoprávnej Jednotke. Súťaž Hra o Niké, ktorú od roku 1991 päť rokov vysielala STV1, sa vráti denne na obrazovku lídra. Od pondelka do piatku bude Markíza vysielať tzv. MALÚ TV HRU trvajúcu približne štyri minúty. Miesto nájde na hlavnom kanáli Markízy pred Prvými Televíznymi novinami o 16:56. Súčasťou súťaže bude dvakrát do mesiaca aj štúdiová VEĽKÁ TV HRA, ktorá je naplánovaná na soboty podvečer.

Tvárou novej súťaže bude Filip Tůma, jeho predchodcami koncom minulého tisícročia boli Iveta Malachovská, Alena Heribanová či Peťo Kočiš. Markíza avizuje veľké výhry: „Hra o Niké je späť! Napätie a fantastické výhry, hrajte denne o tisíce eur a každé dva týždne môžete vyhrať až milión eur! Hra o Niké vám zmení život!“

Upútavka na súťaž Hra o Niké

Hra o Niké aj tento raz vychádza zo žrebov, pri okamžitej výhre môže hráč získať až 1 000 eur – žrebov s touto hodnotou výhry bude v obehu len osem. V malej televíznej hre sa hrá o účasť o štúdiovú veľkú hru, pričom neúspešný hráč môže získať až 3 210 €, vo Veľkej TV hre sa hrá až o 500 000 eur a v hre sú aj štyria súťažiaci vylosovaní zo žrebovacieho bubna, ktorí po telefóne hrajú až o milión eur. Niké do obehu pustí celkovo 6 miliónov žrebov, 700-tis. z nich ukrýva tri TV symboly, vyše 360-tis. skrýva pod stieracou plochou okamžitú výhru. Viac tu. Hra je aktuálne plánovaná až do 31. mája 2016.

Aj Joj aktuálne vysiela súťaž, ktorú za ňu platí sponzor. Dennú Televíznu šancu s Martinom Nikodýmom si objednala spoločnosť Tipos. Každú nedeľu pred Krimi k tomu vysiela Zlaté Vianoce, akciu Poštovej banky so zlatými tehličkami.

Čítať viac...
Nahor