Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Jojka predstavila vianočnú kampaň a prezradila dátum jej nasadenia

Podobne ako RTVS aj JOJ nasadí vianočné jingle tento víkend. Televízia dnes na svojej oficiálnej stránke Joj.sk predstavila podrobnosti k vianočným jinglom pre rok 2013. Vianočná kampaň by sa mala niesť v štýle odpočítavania dní do Vianoc či Silvestra, pričom odpočítavať by mali diváci so známymi tvárami televízie, alebo s tými, ktoré sa v projektov TV JOJ objavia v budúcom roku. „Dni do Vianoc tak budeme rátať spoločne s Mirkou Partlovou, Miškou Čobejovou, Soňou Norisovou, Zuzanou Tlučkovou, Csongorom Kassaiom, Romanom Luknárom, Jozefom Vajdom, Zuzanou Haasovou, Jankom Koleníkom či Sveťom Malachovským, René Štúrom,“ píše televízia na svojom webe.

JOJ plánuje prvý jingel do vysielania nasadiť už túto nedeľu 1. decembra, jeho tvárami bude hlavná hviezda nového seriálu Jojky Vdova Michaela Čobejová a predstaviteľ Alexandra Vyšného v komediálnom seriáli Profesionáli, ktorý Joj od roku 2014 vráti na obrazovky, Csongor Kassai.

Vianočnú staničnú grafiku vyrábala televízia vo vlastných kapacitách, kreatívny tím televízie opäť viedla kreatívna riaditeľka Barbora Kardošová. Televízia avizuje, že odratávanie do Vianoc bude prebiehať najrôznejšími spôsobmi. „Herci museli pracovať s rôznymi rekvizitami, ťahali však aj za špagát, lúskali, kýchali, jednoducho najrôznejším spôsobom odpočítavali dni do Vianoc,“ píše Joj.sk. Prinášame vám fotky z natáčania jinglov.

 

Čítať viac...
Nahor