Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Joj vyráža do boja: Štartujú Návštevníci, Talent dvakrát! Zaútočí na nástup Atletiko Cvernofka

Svoj dátum návratu pozná komediálny seriál Naši.

Letné prázdniny sa pomaly blížia ku koncu a televízie čaká ostrý rozbeh sezóny. Túto jeseň to vyzerá na jeden z najtvrdších súbojov medzi Markízou a Joj, ktoré idú na hranu svojich možností. Po Markíze poznáme podrobnosti aj o začiatku jesene na Joj.

Ako sme už informovali, jesenná televízna sezóna začne v nedeľu 4. septembra, kedy sa proti sebe postavia po prvý raz Tvoja tvár znie povedome a Česko Slovensko má talent. Talentová šou k tomu podobne ako vlani pôjde zo začiatku dvakrát v týždni, Joj chce totiž Talent odvysielať aj v stredu 7. septembra. Neskôr by stredy mohol obsadiť nový romanticko-dramatický seriál Pravá tvár.

Ešte predtým sa však vyzbrojuje proti návratu Hornej Dolnej, ktorá má zároveň pomôcť nástupu nového komediálneho seriálu Atletiko Cvernofka. Ten štartuje v pondelok 5. septembra po premiérovej Hornej Dolnej o 21:40. Joj vyťahuje zo svojho balíka akvizícií rodinnú komédiu Paddington o rozprávajúcom medvedíkovi, ktorý si hľadá nový domov. Ide o jednu zo silný premiér televízie, posilní ňou nástup novej sezóny.

Do programu televíznej dvojky sa v rovnakom týždni vráti úspešný seriál Naši, ktorý dokázal byť túto jar pravidelným lídrom trhu. Potvrdzujú sa informácie, že Joj krátkym komediálnym seriálom vyplní dva večery v týždni, okrem štvrtka aj utorky. Druhá séria odštartuje 6. septembra. V tento deň k tomu televízia odvysiela špeciálnu slovenskú časť Áno, šéfe, malo by ísť o vydanie, v ktorom Zdeněk Pohlreich prišiel do Jasnej. Konkurovať bude premiére Dobre vedieť!.

Očakávaným dňom bude štvrtok 7. septembra. Práve toto je dátum štartu dôležitej novej reality šou Joj Návštevníci: Cesta do minulosti, ktorá sa uvedie o 21:15 po Našich. Bežať bude od ďalšieho týždňa denne, v piatky by mala ponúknuť vyraďovacie súboje súťažiacich. Jojkárska reality šou sa bude pri štarte sčasti prekrývať s kľúčovou dobrodružnou novinkou Markízy Ostrov, tá štartuje v utorok 6. septembra o 20:30 a bude bežať aj vo štvrtky. Líder ju v prvý týždeň avizuje dokonca aj na stredu. Viac v tomto článku. Zároveň proti nástupu Návštevníkov pobeží novinka Markízy Atletiko Cvernofka.

Zmena čaká scripted sériu Policajti v akcii, ktorých škandalózne prípady presúva v danom týždni Joj na štvrtok za štart Návštevníkov o 22:30. Zároveň klasické diely pobežia v pondelok a utorok o 15:00.

Markíza útočí: Atletiko Cvernofka štartuje, Horná Dolná aj v piatok! Ostrov a Dobre vedieť až trikrát

Kľúčový prechod čaká novú šou Uhádni môj vek, ktorá je po prvom týždni zatiaľ silnou posilou Joj. Ako sme informovali, novinke bude pravidelne patriť priestor v dennom off-time, pričom svoje miesto nájde od pondelka do piatka v dôležitom čase o 16:50, a to od 5. septembra. Joj tak robí zásadnú zmenu s jej podvečerným spravodajstvom, exkluzívne sme vás informovali v tomto článku.

Zmena čaká bulvárno-lifestylový magazín Topstar. Ten sa od novej sezóny zatiaľ nevráti na poobedie, Joj mu našla nový čas, keď bude tvoriť dvojičku s Novinami o 12 a vysielať by sa mal po 12:30.

Čítať viac...
Nahor