Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Joj chystá na leto premiérový seriál! Poznáme jej prvý letný ťahák

Kým Markíza staví už v júni na premiérový seriál s Jennifer Love Hewitt, Hriešny zoznam, Joj by mala počas prázdninových mesiacov nadviazať vlastnou akvizičnou novinkou.

Aj Joj nasadí do voľnejšieho medzisezónneho obdobia premiérový akvizičný seriál. Na leto by podľa informácií Mediaboom.sk mala trhová dvojka nasadiť americký seriál Ringer americkej stanice The CW. Dramatická séria sa vysielala jednu sezónu – od septembra 2011 do apríla 2012. Celkovo vzniklo 22 častí, ktoré má Joj k dispozícii. Seriál v Amerike priemerne sledovalo 1,82 miliónov Američanov, čo znamenalo z pohľadu priemerných výkonov stanice nadpriemerný výsledok. Seriál si však tento priemerný počet dokázal zabezpečiť epizódami vysielaných v roku 2011, po návrate do programu už nedokázal dosahovať priemer stanice.

Ringer rozpráva príbeh dvojičiek Bridget a Siobhan. Bridget je problémové dievča, ktoré zo strachu pred smrťou uteká za svojou oveľa úspešnejšou sestrou. Siobhan však podľa všetkého spácha samovraždu a Bridget sa rozhodne prevziať jej identitu. Spoznáva tak život svojej sestry, ktorý však nie je tak bezproblémový, ako si myslela. Dokonca začína prežívať to isté, pre čo sa rozhodla utiecť…

Dvojičky v seriáli stvárňuje herečka Sarah Michelle Gellar, ktorá si tak zahrala dvojrolu. Gellar je známa napríklad z filmovej verzie románu Paula Coelha Veronika sa rozhodla zomrieť, kde stvárnila hlavnú postavu. Joj by mala so seriálom rátať v prime-time a vysielať by ho mala počas celého leta. Pri počte 22 častí by tak seriál mohol chodiť dvakrát príp. trikrát do týždňa, v závislosti od toh,o kedy ho televízia zaradí do programu a kedy odštartuje jesenný program.

O seriáli Ringer
Bridget je liečená narkomanka a striptérka z Wyomingu. Jedného dňa sa stane jediným svedkom zločinu a súhlasí, že bude vypovedať. Stojí však proti jej zamestnávateľovi, šéfovi miestneho zločinu Bodawayovi Macawimu, ktorý odstránil už niekoľko svedkov, ktorí sa rozhodli prehovoriť v jeho neprospech. Bridget sa tak začína báť o svoj život a napriek ochrane FBI sa rozhodne utiecť do New Yorku za svojou sestrou Siobhan. 

Siobhan je oveľa úspešnejšia ako jej sestra a život Bridget drží pred rodinou v tajnosti. Krátko po tom, čo Bridget príde do New Yorku, však počas plavby loďou Siobhan nečakane zmizne a život jej sestry sa závratne zmení. V strachu pred smrťou sa Bridget rozhodne zobrať si identitu svojho dvojčaťa a musí zapadnúť do vyšších spoločenských kruhov, v ktorých sa Siobhan pohybovala. Prezradiť sa nesmie ani pred jej novou rodinou – manželom Andrewom, nevlastnou dcérou Julie, najlepšou priateľkou Siobhan Gemmou a jej manželom Henrym, s ktorým mala kedysi Siobhan aféru. Život Bridget sa stáva každým dňom zložitejší až zistí, že Siobhan skrýva podobné tajomstvo ako ona a niekto sa ju snaží zabiť.

Teaser k seriálu Ringer

Čítať viac...
Nahor