Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Rádio

Adela a Sajfa po čase opäť spolu: Dostanú vlastnú reláciu, dvojica sa vracia do éteru!

Adela a Sajfa boli kedysi silnou moderátorskou dvojkou, od odchodu Vinczeovej z rádia sa ich cesty pretínali už len na eventoch a televíznych galaprogramoch.

Adela Vinczeová a Matej „Sajfa“ Cifra sa po vyše šiestich rokoch budú opäť spoločne prihovárať poslucháčom Fun rádia pravidelne. Obľúbená dvojica, najmä z rozhlasového vysielania rannej šou, sa pri príležitosti blížiaceho sa 30. výročia Fun rádia spája v rámci nového pravidelného programu, ktorý odštartuje už tento mesiac.

Relácia ponesie názov #funradio30 a vysielať sa bude pravidelne každý piatok od 17. hodiny. Odštartuje už tento týždeň v piatok 17. januára, vyčlenenú má hodinu vysielacieho času. „Každý piatok od 17-stej budú  Adela a Sajfa hostiť ľudí, ktorí pracovali vo Fun rádiu, interpretov, ktorí majú začiatky svojej kariéry spojené s Fun rádiom,“ uviedlo rádio. To narodeniny oslavuje 10. júna 2020 a dovtedy plánuje priniesť veľký prierez „toho najlepšieho“ z doterajšieho vysielania a veľké oslavy jubilea.

Adela Vinczeová z Fun rádia odišla v auguste 2013, opustila tak zároveň stabilné vysielanie so Sajfom, s ktorým roky moderovala rannú šou. Obaja sa s ňou dostali dokonca aj do televízie, keď Joj v rámci svojich ranných pokusov v roku 2009 prenášala aj Rannú šou Fun rádia na obraz, zo samotného vysielania však bolo zrejmé, že moderátorskej dvojici sa tento nápad nepozdával, šou aj pre nízku sledovanosť po pár dňoch na obrazovke skončila.

Adela a Sajfa rannú šou v rádiu vysielali spolu od roku 2006. Od skončenia spolupráce v roku 2013 sa spoločne objavovali už iba sporadicky v rámci moderovania eventov, postarali sa tiež o renesanciu sledovanosti galavečera Osobnosť televíznej obrazovky, do ktorého boli ako moderátori obsadení v roku 2013. Už vtedy sledovanosť galavečera po rokoch poklesov výrazne rástla, kým dovtedy sa pritom moderátori večera vždy obmieňali, od tohto úspechu organizátori oslovili Adelu a Sajfu päť rokov po sebe. V roku 2018 už Vinczeová ponuku odmietla a Sajfa anketu moderoval sám.

Čítať viac...
Nahor