Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

„A“ ako „Ahoj“. Súťažiaci v Kolese šťastia nepoužívajú pri výbere písmen mená, vyzvala ich televízia!

Koleso šťastia so sebou okrem návratu legendárnej šou, ktorá sa však v súčasnom prevedení na reláciu spred dvadsiatich rokov nechytá, prinieslo aj veľmi netradičný jav. Súťažiaci si pri vyberaní písmen počas hádania tajničiek totiž nepomáhajú menami, ako sme bežne zvyknutí, naopak, snažia sa im všemocne vyhnúť. 

Už v priebehu troch vydaní relácie sme boli niekoľkokrát svedkami situácie, že sa súťažiaci dostal pod tlak v momente, keď mal potvrdiť výber písmena pomocným slovom. Napriek tomu, že hráčovi automaticky napríklad k písmenu „T“ napadlo meno „Tibor“, radšej ostal chvíľu ticho, kým z neho vyšlo „T ako Trochu“.

To, že si hráči len málokedy pomôžu pri výbere písmen menami, aj to neraz s previnilým výrazom, nie je ich iniciatíva. Podľa informácií priamo od jedného z hráčov na to súťažiacich vyzvali tvorcovia hry. Nebol to príkaz ale skôr odporúčanie, aby sme skúsili hovoriť niečo iné,“ hovorí. Priznáva však, že to neraz hráčom komplikovalo život. Neviem čo tým sledujú, ale bolo to priamo v hre sťažujúce. Rozmýšľať naraz nad tajničkou, písmom, aké si vyberiem, plus čo poviem namiesto mena… Hra bola zábavná, vtipná, ale toto ma párkrát pomýlilo, pozdržalo,“ pokračuje.

Zvláštny nápad televízie, ktorý mal ozvláštniť výber písmen, prispel skôr k negatívnemu dojmu z nového spracovania šou, ktoré zasypala kritika divákov aj bulvárnych médií. Markíza na ňu zareagovala svojsky, keď kritické názory pred ostatnými divákmi skrývala.

Čítať viac...
Nahor