Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Upútavky

911: Chimneyho čaká šok, objaví sa jeho nevlastný brat! Buck sa dozvie výsledky testov

Nový týždeň premiérovej tretej série 911 prinesie nezvyčajné prípady parašutistu, ktorý po nevydarenom zoskoku ostane visieť z lietadla, či ženy s guľkou v hlave, ktorá sa nepamätá, že by ju postrelili.

Články vychádzajú v sekcii Upútaviek na nové časti pôvodných či akvizičných seriálov či nové projekty.

911 III. Využi deň (11/18)
Bobbyho hasičská jednotka zachraňuje leteckého inštruktora, ktorému sa nepodaril zoskok a bezmocne visí z lietadla, a pomáha bankovému zamestnancovi, ktorý sa dostal do problémov pri sťahovaní, keď musel rýchle vyprázdniť svoj byt. Buck sa dozvie výsledky svojich zdravotných testov. Athena so svojimi deťmi sa musia vyrovnať s Michaelovou chorobou.

Athena pomáha Michaelovi riešiť jeho vážne zdravotné problémy, keď sa musí rozhodnúť, či podstúpi riskantnú operáciu. Hen a Karen sa naďalej usilujú o pestúnsku starostlivosť. V deň svojich narodenín čaká Chimneyho šokujúce prekvapenie, ktoré ním otrasie a núti ho spomínať na detstvo a dospievanie. Navštívi ho totiž nevlastný brat, ktorý prišiel z Kórey a odmieta sa vrátiť domov.

911 III. Blázni (12/18)
Záchranári ratujú skupinu bláznivých chlapcov po nevydarenom kaskadérskom kúsku, z ktorého nakrútili virálne video, čo láme sledovanosť na sociálnych sieťach. Hasiči zachraňujú párik na rybačke, kde došlo k bizarnej nehode, a zachraňujú ďalší zamilovaný párik, ktorého prvé rande dopadlo katastrofálne a zapíše sa do histórie ako najhoršie rande všetkých čias.

Policajná dôstojníčka Athena vyšetruje prípad ženy, ktorá má guľku v hlave, ale nepamätá si, že ju postrelili. Christopher túži byť ako ostatné deti, čo sa neskončí dobre a v škole sa zraní. Josh Russo, kolega Maddie z dispečingu linky 911, vyráža na rande dohodnuté cez internet, ale stretnutie sa dramaticky zvrtne.

Zdroj: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor