Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

23. december: S tebou ma baví svet aj Sám doma uspeli! Pyšná princezná posilnila

Večer vyšiel všetkým veľkým staniciam.

Deň pred Vianocami sa televíziám darilo. Komédia S tebou ma baví svet priniesla Markíze rating 9,5 % s podielom takmer 24 %. Joj od nej nebola ďaleko, keď jej klasika Sám doma uspela s ratingom 8,3 % a podielom 21,4 %. Večerná ponuka vyšla aj Jednotke, Láska nebeská sa hýbala okolo 12 a 10 % v 12+ / 12 – 54.

Na menších Priateľ pod stromček na Doma tesne prekročil 5 %, Smrtonosná pasca 2 na Plus získala 4 %. Pod túto hranicu sa dostal Dlhý bozk na rozlúčku na Dajto. Wau s Vtierkou Castle uhrala podiely 3 a pod 3 %.

Podvečer si medziročne o rating polepšila klasická rozprávka Pyšná princezná, ktorá predchádzajúce roky Markíze slabla. Sledovať ju malo 6,5 % divákov s podielom 23 %. Joj vyšlo nasadenie prvej Doby ľadovej, ktorá sa mala hýbať okolo 20 %, tradičný vianočný kratší film Doba ľadová: Mamutie Vianoce Joj opäť uspel, dostal sa pod 23 %.

V spravodajskej časti večera sa do čela dostali Televízne noviny, atakovali 28 %, Noviny šli pod 25 %. Markíza začala už v piatok dobiehať celotýždennú stratu v prime-time na Joj, ktorej sa v predchádzajúce dni darilo značne viac. Konkurenciu v tento deň predbehla o vyše tri percentá.

Čítať viac...
Nahor