Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

18-ta hodina po Novom roku: Skorý návrat Mojej mamy aj premiérová Súdna sieň! Markíza so Susedskými prípadmi

Dlhoročná relácia z prostredia slovenských súdov sa po polroku vracia do accessu Joj.

Rozloženie síl o 18:00 sa túto jeseň zásadne otočil. Veľký náskok pred konkurenciou získala Joj, pričom pozíciu si bude chcieť postrážiť i v budúcom roku. Aj preto sa s premiérami šou Moja mama varí lepšie ako tvoja vráti veľmi skoro, keď ich začne nasadzovať od pondelka 11. januára. V prvý januárový týždeň v tomto čase dovysiela Divoké kone.

Po novom ale nebude kuchárska šou bežať päťkrát do týždňa. Joj tento úmysel nemala ani v začiatkoch jej vysielania, keď ju chcela vynechávať v piatky. Na tento deň vtedy zaradila reprízové Áno, šéfe so Zdeňkom Pohlreichom, no neuspela. Aj tentoraz bude chcieť Moju mamu vysielať od pondelka do štvrtka, no na piatky zaradí premiérovú Súdnu sieň. Tá na svoj návrat čakala dlhší čas, túto jeseň sa vysielala len v ranných reprízach na Joj, cez deň mala stabilné miesto na Wau. Televízia má do zásoby natočených niekoľko nových častí relácie, do svojho niekdajšieho pevného podvečerného okna, v ktorom posledne bežala túto jar, sa vráti v piatok 15. januára 2016.

Markíza zatiaľ podľa svojich oficiálnych plánov na druhý januárový týždeň veľký útok na Joj nechystá. Napriek viacerým náznakom ohľadom návratu premiér Bez servítky sa kuchárska šou v programe zatiaľ neobjavuje, keď líder plánuje pokračovať vo vysielaní premiérových častí Susedských prípadov. Počas dvoch týždňov ich vysielania túto jeseň neoslnili, dosiahli podobné výkony ako Rodinné prípady či predchádzajúca Kukučka.

Práve relácia Bez servítky by sa však mohla stať novým tromfom Markízy voči Mojej mame. Televízia prednedávnom na poslednú chvíľu predĺžila licenciu na formát, podľa viacerých informácií vyrába špeciálnu sériu so súťažiacimi z Farmy.

Čítať viac...
Nahor