Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Televízia PLUS bude mať vlastné spravodajstvo

Každý deň o 20.00 hod. by mala od septembra vysielať spravodajskú reláciu KRIMI.

 

Televízna jeseň bude zrejme plná prekvapení. Zásadné zmeny vo vysielaní chystá napríklad aj stanica PLUS. Podľa reklamných cenníkov na mesiac september sa v jej vysielaní denne o 20.00 hod. objavila spravodajská relácia KRIMI, ktorú doteraz vysiela hlavný kanál TV JOJ. KRIMI patria k najsledovanejším reláciám na trhu a pravidelne sa umiestňujú v TOP 10 najsledovanejších relácií na trhu. Presun na stanicu PLUS je tak veľkým prekvapením. Ak sa informácie potvrdia, stanica PLUS tak dostane vlastnú spravodajskú reláciu.

krimi moderatori

Ďalším posilnením ponuky PLUS by mal byť podľa cenníkov seriál Panelák, ktorý by sa mal vysielať od pondelka do piatku vždy okolo 17.00 hodiny v predpremiéra. Súvidí to zrejme s presunom Paneláku na neskoršiu hodinu na hlavnom kanáli TV JOJ, kde sa má vysielať až po 21.30 hod. Predpremiéra jedného z najúspešnejších seriálov na trhu by tak bola ďalším posilnením pre stanicu PLUS. O 18.00 hodine by mal dostať priestor magazín Da Vinci Svet zázrakov, o 19.45 po novom show Nakupuje vám to s Jurajom Mokrým.

panelak_joj

Zdá sa, že na PLUS-ke sa objavia aj atraktívne akvizičné seriály, podľa septembrových cenníkov bude stanica v utorok a vo štvrtok o 20.30 vysielať jeden z aktuálne najúspešnejších svetových seriálov Homeland. V štruktúre zostávajú aj kriminálky CSI Las Vegas a CSI Miami a druhá séria seriálu Agentka v ohrození.

homeland

Piatkový prime time by mal od septembra patriť už tretej sérii speváckej show X Factor USA, ktorá preslávila PLUS-ku v roku 2011, v minulom roku castingové kolá úspešne vysielala TV JOJ (dokonca v sledovanosti porazili Masterchefa na Markíze). Do vysielania stanica PLUS pripravuje aj veľkú tanečnú show Move Up! Zdá sa, že jeseň bude plná noviniek a prekvapení. Zmeny chystajú aj stanice JOJ a WAU, už čoskoro by mala odhaliť svoju jesennú vysielaciu štruktúru aj Markíza Group. Tam je zatiaľ pravdepodobný scenár pre hlavnú stanicu Markíza, ktorá bude vysielať o 18. hodine nový seriál V dobrom aj v zlom, o 20.30 Búrlivé víno a o 21.40 Farmu.

x factor USA

 

Čítajte aj: Poznáme ďalšiu novinku televíznej jesene!

 

 

Foto: JOJ, Showtime, FOX

 

 

Čítať viac...
Nahor