Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

1. sviatok vianočný: Siedme nebo udržalo svojich divákov, Dračia nevesta valcovala!

Joj vybuchla podvečer.

Markíza aj v druhý vianočný večer jednoznačne dominovala. Vysoko jej zafungovala silno promovaná ruská premiéra Dračia nevesta, ktorá mala v ratingu vyskočiť až na 15,6 % s podielom 32,7 %. V siedmom nebi aj popri silnej premiére Markízy dokázalo získať svojich divákov, keď malo uhrať rating 10,1 %, podiel však pre veľký počet divákov počas sviatkov pri obrazovke dosiahol hodnotu 21,4 %. Mastičkár na Jednotke dosiahol v 12+ podiely 9,5 a 13 %.

Na menších uhrala najviac Nebezpečne blonďavá na Plus s podielom pod 6 %, Vianočné vyznanie na Doma atakovalo 4 %, Rambo II. na Dajto sa dostal pod štvorku. Jastrabia žena na Wau nestačila s podielom tesne nad percentom.

V priebehu dňa držala bezpečne vedúcu pozíciu Markíza s podielmi nad 20 %, najvyššie vyskočila Kúzelná opatrovateľka 2, ktorá prekročila share 26 %. Joj bola najsilnejšia v doobednom pásme s klasikami Doba ľadová a Sám doma, následne už prepadla, pričom mimoriadne tvrdo prepadol podvečerný film V utajení, ktorý mal ísť len cez šesť podielov. Johankino tajomstvo na Jednotke v tom čase atakovalo 15 % v 12+. Televízne noviny boli vo vedení pri podieli 29,5 %, spravodajstvo Joj sa po minimálnom nábehu muselo zviechať, Noviny podliezli 24 %.

Čítať viac...
Nahor