Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Šokujúca smrť Ivety Bartošovej (†48): Rychtářovi zanechala mrazivý odkaz

Najväčšia mediálna potrava pre médiá, Iveta Bartošová, nezvládla svoje psychické problémy a rozhodla sa ukončiť svoj život samovraždou. Médiám už Josef Rychtář potvrdil, že pod kolesami vlaku okolo pol jedenástej v blízkosti stanice v Uhříněvsi (Praha) skončila jeho manželka.

Tá sa svoj život rozhodla ukončiť v deň Rychtářových narodenín. Rychtář sa mal ráno zúčastniť vypočúvania na polícii ohľadom jeho bitky so Zdeňkom Macurom z novembra minulého roka. Keď sa však vrátil domov, Iveta tam nebola. Ušla bez slova. „Iveta utiekla, proste zmizla, šiel ju hľadať, ale už ju nenašiel. Až keď zistil, že sa niečo deje pri trati, bežal tam,“ povedal portálu Extra.cz zdroj blízky Rychtářovej rodine.

Bartošová však predsa len neodišla bez rozlúčky. Rychtář si doma našiel obraz, ktorý mu Iveta namaľovala spolu s listom na rozlúčku, v ktorom stálo: „Budem na teba spomínať odinakiaľ.“ 

Iveta Bartošová sa vo vzťahu s Rychtářom nedokázala dostať z psychických problémov. Napriek tomu, že krátko po ich svadbe pôsobila ako vymenený človek, čo dokázala aj priamo v markizáckom Teleráne, postupne sa začala dostávať opäť do depresií. Jej zlý stav potvrdzovali aj nedávne zábery v Smotánke.

Čítať viac...
Nahor