Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

ZOMBEAVERS – akčná hororová zombie komédia, ktorá sa „určite“ stane hitom roka 2014

V hororových filmoch sme už mali možnosť vidieť naozaj všeličo. Vždy ide o rovnakú schému, ktorá sa viac menej doplní novými postavami a hlavne tým, čo bude krvavo útočiť, párať, trhať či rozrezávať. Takže ak si dáme do kopy partiu mladých študentov, výletníkov niekde v divočine, túžobne sa snažiaci užiť si divokú prírodu, riešiť nejaké to sexuálne pnutie a užiť si ho v chate pri rieke určite môžeme očakávať, že sa udeje niečo čo im túto predstavu prekazí. Videli sme už vražedné lietajúce žraloky, medvede, pirane, vlkov, netopiere, dokonca aj veveričky, ale určite nie bobra. Ten tu ešte doteraz nebol. A keď sa dozviete, že po zabití sa tieto bobry zmenia na zombie bobrov, určite spozorniete.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]7onFrBK_hKE[/youtube]

zombeawer poster

Pokiaľ ste si mysleli, že subžáner zombie filmu, akčnej komédie a hororu nemá čo ponúknuť, tak Vás musíme vyviesť z omylu.  Aspoň sa Vás o tom bude snažiť presvedčiť nový film Zombeavers,  ktorý tieto subžánre kombinuje, keď si z prvého berie živých mŕtvych, z druhého šialené komické situácie a z tretieho zabijácke zvieratá.

Zom-1 Zom-2 Zom-3 zom-4 Zom-5 Zom-7 Zom-8 Zom-9
Producenti snímkov Prci, prci, prcičky, Cabin Fever, My sme Millerovci a Kruh sa rozhodli nakrútiť hororovú komédiu, ktorá nemá ani tak desiť ale skôr pobaviť v bizarnosti nápadov a situácií. To či snímka zaboduje u diváka uvidíme po čase, ale určite si nájde fanúškov v rámci svojho žánru a možno sa raz stane aj kultovou.

Film sa premietal premiérovo na tohtoročnom Berlínskom filmovom festivale, kedy sa dostane do oficiálnej distribúcie ešte nie je známe. Isté však je, že na DVD ho určite uvidíme koncom roka 2014. Na režisérsku stoličku si sadol nováčik Jordan Rubin, ktorý je aj spolutvorcom scenáru.Vo filme uvidíme väčšinu neznámych hercov ako  Bill BurrRachel MelvinHutch DanoJake WearyBrent BriscoeRobert R. Shafer. Najznámejším vo filme bude Rex Linn (Cliffhanger, Rušná hodina, Divoký Django a The Salton Sea)
Zdroje : Uproxx.com, Entertainment.tme.com, GeekTyrant.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor