Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

„Ženské“ The Expendabelles majú konečne režiséra a poznáme aj prvú synopsu filmu !

Keď sa v lete minulého roka vyjadril majiteľ filmovej spoločnosti Millennium Films, pán Avi Lerner, že sa pripravuje ženská verzia „The Expendabelles“ nik mu toto tvrdenie neveril. Svoje vyjadrenie ešte doplnil aj o informáciu, že medzi hlavnými hrdinkami by sme sa mohli očakávať Meryl StreepCameron Diaz a Millu Jovovich. V priebehu nasledujúcich mesiacov sa postupne objavovali informácie o možných hereckých predstaviteľkách a tiež sme sa dozvedeli, že za scenár sú zodpovedný Karen McCullah Lutz a Kirsten Smith (Pravá blondýnka). Projekt sa však evidentne posunul o krok ďalej, pretože podľa posledných informácií vstúpil do projektu producentsky aj sám Sylvester Stallone a dokonca už vieme aj meno režiséra filmu a to Roberta Luketica. V jeho filmografii sú filmy ako Vrahúni, Diabolská svokra, 21: Oko berie a jeho najväčší hit Pravá blondýnka, na ktorej spolupracoval s už vyššie spomínanými scenáristami Karen McCullah Lutz a Kirsten Smithovou. Film by mal byť odľahčenou a príjemnou akčnou komédiou v štýle Charlieho Anjelov a dokonca sa objavila aj prvá synopsa filmu :

Americkí NAVY SEALs sú pri pokuse o prienik do ostrovného „brlohu“ veľmi nebezpečného despotu kompletne rozprášený a porazení. Despota ale uniesol najlepšieho jadrového fyzika sveta a začína byť jasné, že žiadny muž nie je pre jeho oslobodenie ten pravý. S takouto „Mission Impossible“ si poradí jedine žena. Existuje totiž len jen jedna cesta, ako sa na ostrov dostať. Najnebezpečnejšie agentky sveta sa prezlečú a premenia za luxusné prostitútky a odletia súkromným lietadlom ukojiť diktátorové najtajnejšie chúťky. Akonáhle ale budú na ostrove, zachránia uneseného vedca ale aj celý svet.

Podľa dostupných informácií prebehli jednania o účasti vo filme s herečkami Meryl StreepCameron DiazZoe Bell a Millou Jovovich. Jednania ale budú pokračovať takže nie je jasné či niektorá s uvedených herečiek sa vo filme objaví. Podľa posledných špekulácií sú v hre aj iné herecké mená ako Sigourney Weaver, Linda Hamilton, Halle BerryCarrie-Anne MossGeena DavisJennifer GarnerKate BeckinsaleSandra BullockMichelle Yeoh, Rhona MitraChloe Moretz, Uma ThurmanLucy LawlessAngela BassettMichelle RodriguezLucy LiuPam Grier, alebo Brigitte Nielsen. Či si vo filme v cameo úlohe objaví aj sám Sylvester Stallone je teraz vo hviezdach, ale bolo by to určite príjemné prekvapenie.

The_ExpendaBelles_reziser expendabelles-streep
Režisér filmu Robert Luketic                                      Cameron Diaz, Meryl Streep a Milla Jovovich
The-Expendabelles-Featured-Image The-Expendabelles-Poster-small1 
expendabelles

A čo vy ? Koho by ste vedeli predstaviť v tomto dobrodružstve ? Na internete sa aj objavili fanúšikovské návrhy plagátov, ktoré zaujmú svojou nápaditosťou :)

 
 The Expendabelles_28-10_06
 
Zdroje : GeekTyrant, Hollywoodreporter.com, Collider.com
Čítať viac...
Nahor