Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

X-Men – Days of Future Past: Staré a nové tváre v jednom filme! Prvý trailer!

Prinášame Vám nový trailer dlho očakávaného filmu „X-Men – Days of Future Past„, ktorý nadväzuje na „mutantské“ filmy série „X-Men“.  K réžii sa vracia opäť  Bryan Singer a podľa traileru môžeme konštatovať, že film nebude postrádať ponurú atmosféru a napätie a taktiež bude klásť dôraz na emočnú stránku postáv.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]pK2zYHWDZKo[/youtube]

 

Film z časti vychádza z komiksov „X-Men – Days of Future Past“ (1981) a „All-New X-Men“ (2012), kde mutanti cestujú v čase a snažia sa zmeniť históriu k lepšiemu.  Príbeh sa odohráva v súčasnosti, kedy X-Meni bojujú proti Bratstvu mutantov vedených Mystique a zároveň v časovej línii v budúcnosti, ktorá je dôsledkom neúspechu snahy X-Menov prekaziť pokus bratstva o vraždu senátora Roberta Kellyho. Preto cestuje Wolverinovo vedomie do roku 1973, kde musí varovať mladých mutantov pred hrozbou, ktorá sa na nich rúti. Mladý Profesor X a Magneto budú musieť napriek svojim rozporom a rozdielnym názorom  začať  spolupracovať, aby zabránili katastrofickej budúcnosti, v ktorej obrovskí roboti Sentinelovia križujú zem s jediným cieľom – vyhladiť všetkých mutantov.

x-men-days-of-future-past-wolverine-poster x-men-days-of-future-past-posters

Vo filme uvidíme všetky doteraz známe postavy ale aj nových mutantov. Stretneme sa tak s Jennifer Lawrence (mladá Mystique), Michael Fassbender (mladý Magneto), Evan Peters (Quicksilver), Ellen Page (Kitty Pryde), Hugh Jackman (Wolverine), Nicholas Hoult (Beast), James McAvoy (mladý Profesor X), Anna Paquin (Rogue), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Ian McKellen (starší Magneto), Halle Berry (Storm), Patrick Stewart (starší Profesor X), Shawn Ashmore (Iceman), Lucas Till (Havok), Daniel Cudmore (Colossus), Booboo Stewart (Warpath), Omar Sy (Bishop), Fan Bingbing (Blink), Adan Canto (Sunspot), Josh Helman (William Stryker).

x days of future past

 

Slovenská filmová premiéra je naplánovaná na 22.5.2014.

 

Zdroje :  Collider.com, Comicbookmovies.com, Comingsoon.net

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor