Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

X-Men: Days of Future Past a prvé plagáty filmu !

x-men-days-of-future-past-logo
Tohtoročný COMIC CON v San Diegu bol plný neočakávaných prekvapení. Jedným z nich bola aj prezentácia skoro kompletnej hereckej zostavy X-menov s hviezdami staršej a novej generácie. Išlo o podporu nového filmu z tejto série X-Men: Days of Future Past, ktorý by sa mal dostať do kín v druhej polovici roku 2014.
Film z časti vychádza z komiksov „X-Men – Days of Future Past“ (1981) a „All-New X-Men“ (2012), kde mutanti cestujú v čase a snažia sa zmeniť históriu k lepšiemu.  Príbeh sa odohráva v súčasnosti, kedy X-Meni bojujú proti Bratstvu mutantov vedených Mystique (Jennifer Lawrence), a zároveň v časovej línii v budúcnosti, ktorá je dôsledkom neúspechu snahy X-Menov prekaziť pokus bratstva o vraždu senátora Roberta Kellyho. Vo svete budúcnosti Spojeným štátom vládnu nemilosrdní Strážcovia a mutanti sú prenasledovaní, internovaní v táboroch a často za svoje schopnosti zaplatia aj životom. X-Menov zo súčasnosti pred možnou budúcnosťou varuje jedna z ich členiek, Kitty Pryde (Ellen Page), ktorej mysel cestovala späť v čase a ovláda svoje mladšie ja, aby odovzdala varovnú správu. Úlohu sa jej podarí splniť a vracia sa do budúcnosti, no udalosti sa naďalej nevyvíjajú priaznivo a alternatívna časová línia naďalej existuje.
X-Men "Days of Future Past" poster -- exclusive EW.com image X-Men "Days of Future Past" poster -- exclusive EW.com image
Vo filme si zahrajú : Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Jason Flemyng, Ian McKellen, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Hugh Jackman, Ellen Page, Anna Paquin, Peter Dinklage, Halle Berry, Shawn Ashmore a ďalší.
X_Men_Days_of_future_past_1 ian-mckellen-patrick-stewart-x-menX_Men_Days_of_future_past_2
Nakrúcanie filmu  prebiehalo v lokáciách Montrealu v Kanade. V prílohe Vám prinášame nové plagáty k filmu a fotky z tohtoročného Comi Conu kde sa nám predstavili skoro všetci herci projekt s režisérom Bryanom Singerom.
Zdroje : EW.com, Collider, Bryan Singer Twitter
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor