Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Winter’s Tale / Zimný príbeh – príbeh skutočnej a osudovej lásky v kinách na Sv. Valentína 2014

Predstavujeme Vám trailer filmového fantasy príbehu Winter’s Tale (Zimný príbeh).  V režijnom debute držiteľa Oskara a Zlatého glóbusu  (adaptovaný scenár Čistá duša) Akivu Goldsmana (dvorný scenárista Ron Howarda),  na základe knižnej predlohy Marka Helprina vydanej v roku 1983, sa nám predstavia Colin Farell, Jessica Brown Findlay a Rusell Crowe.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]Pl38nyDf8s8[/youtube]
V tomto romantickom fantazíjnom príbehu sa stretnú zlodej, umierajúce dievča a lietajúci biely kôň na pozadí Manhattanu prelomu 19. a 20. storočia.  V tajuplnom New Yorku zúri arktická zima, sprevádzaná dlhými nocami a bielymi svetlami. Život obyvateľov metropoly sa odvíja pod rúškom tajomstiev, preludov a záhad. „Veľké jablko“ však stále zostáva žijúcou tepnou Ameriky, ktorú nik nedokáže zastaviť. Jednej studenej noci sa Peter Late (Colin Farrell), sirota s výnimočnými technickými zručnosťami, pokúsi vylúpiť opevnené sídlo v hornej časti West Side. Myslí si, že dom je prázdny, no mýli sa. Dcéra rodiny, ktorej dom patrí, ani v túto noc domov neopustila. Osud zvláštnu dvojicu privedie dohromady a Peter, írsky zlodej v strednom veku, a Beverly Pennová (Jessica Brown Findlay), mladé umierajúce dievča, sa do seba zamilujú.
Winters_Tale_1 Winters-Tale-Image-02-535x763 winters-tale-jennifer-connelly-colin-farrell-484x600 winters-tale-russell-crowe-600x422 winters-tale-colin-farrell1
Russel Crowe si vo filme zahrá úlohu gangsterského bossa Perlaho Soamesa, zákerného nepriateľa írskeho zlodeja Petra Lakea, ktorého hrá Colin Farell. Vo filme sa objaví aj ďalšia plejáda známych hereckých mien ako Jennifer Connelly, Will Smith, Matt Bomer, Lucy Griffiths, Eva Marie Saint alebo William Hurt. O hudbu k filmu sa podpíše Hans Zimmer.
Oficiálna premiéra filmu je naplánovaná na Valentínsky deň 14.2.2014
Zdroje :  Slashfilm.com, Screenrant.com, Digitaljournal.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor