Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Welcome to Yesterday – nový nezávisly sci-fi film z produkcie Michaela Baya o nástrahách cestovania v čase!

Nízkorozpočtové filmy slávia veľký návrat a filmové štúdia sa púšťajú okrem drahých blockbusterov aj do filmov, ktoré pri nízkom rozpočte dokážu zarobiť slušné peniaze. Takýmto filmom sa určite stane aj film Welcome to Yesterday. Film, ktorého scenár patril medzi najzaujímavejšie nezrealizované scenáre roku 2012, skúpila filmová spoločnosť režiséra a producenta Michaela Baya – Platinium Dunes a film priviedla k „životu“. Ak máte radi teenage sci-fi filmy a zaujíma vás cestovanie v čase, tak si ho určite nenechajte ujsť.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]4uxkonazc4I[/youtube]

Film sleduje príbeh teenagera Davida, ktorý nájde na základe videa z jeho detských čias zariadenie na cestovanie v čase. Časostroj nakoniec aj spojazdní a začne ho skúšať so svojimi kamarátmi. Tento „stroj na cestovanie v čase“ sa stáva bránou pre Davida a jeho priateľov na cesty do minulosti, v túžbe zopakovať si niektoré zážitky a trošku ich vylepšiť. Do histórie sa však zasahovať nemá, takže na mladú skupinku čakajú v budúcnosti závažné následky.

welcometoyesterdaymovie welcometoyesterdayposter2welcometoyesterdayposter3

 

V celovečernom filmovom debute režiséra Deana Israelita si zahrajú väčšinou neznáme herecké tváre, ktoré sú väčšinou známe divákom z televíznych produkcií a to Jonny Weston, Sofia Black-D’Elia, Amy Landecker, Ginny Gardner, Patrick Johnson, Gary Grubbs, Allen Evangelista, Katie Garfield, Macsen Lintz alebo Gabriela Fraile.

welcome-to-yesterday-2
Film mal premiéru v amerických kinách koncom februára 2014 a dúfajme, že sa do distribúcie dostane aj v našich kinách.
Zdroje : Cinemareview.com, Indiewire.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor