Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Veľký návrat nevychovaného a perverzného medvedíka Teda už toto leto! (videá, fotky, dej)

Keď v roku 2012 dorazil do kín film TED, nik nepredpokladal, že sa stane kasovým trhákom a do vreciek producentov naleje tučné zisky. Film však u divákov bodoval a bolo teda pochopiteľné, že druhé pokračovanie nenechá na seba dlho čakať. Režisér, scenárista a herec Seth MacFarlan sa teda pustil s chuťou do písania druhej časti a na základe zverejnených trailerov môžeme opäť očakávať dávku neviazanej zábavy s jemne hlúpym medveďom Tedom.

Oproti prvému film sa do svojej úlohy nevráti Mila Kunis, ktorú v pokračovaní nahradí Amanda Seyfried. Ťahúňom je, samozrejme, opäť Mark Wahlberg, ktorému bude sekundovať nemenej známy Morgan Freeman alebo David Hasselhoff. V nešpecifikovanej úlohe sa objaví aj akčná hviezda Liam Neeson, ktorý si zahral v druhom celovečernom filme Setha MacFarlana – A Million Ways to Die in the West / Všetky cesty vedú do hrobu.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]S3AVcCggRnU[/youtube]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]w9CNXIruNfE[/youtube]

A o čom pokračovanie vlastne bude?

Mark Wahlberg sa vracia v úlohe starého mládenca, štyridsiatnika Johna Benneta a Seth MacFarlane opäť prepožičal svoj hlas Johnovému najlepšiemu priateľovi, kúzlom oživenému, hovoriacemu, hlúpemu, prostorekému, nevychovanému a perverznému plyšovému medvedíkovi Tedovi.

Ted sa oženil so svojou priateľkou Tami-Lynn (Jessica Barth) a spolu sa rozhodnú starať sa o dieťa. Má to však jednu malú chybičku a to, že ho nemôžu mať prirodzenou cestou a tak sa ho rozhodnú o inú formu riešenia – adopciu. Systém adopcie nepustí a tak Ted musí dokázať, že je právom uznaný „živý človek“. Preto, s pomocou Johna a krásnej mladej právničky Samanthy Leslie Jackson (Amanda Seyfried), rozhodne hájiť sa na súde, čím rozpúta jeden z najšialenejších a najdivokejších súdnych procesov v dejinách práva. John by sa mal modliť, aby Ted neskončil vďaka svojej detinskej a krajne nezodpovednej povahe skôr vo väzení než ako rodič. Ale je už John sám o sebe dosť zodpovedný, aby dohliadol na svojho najlepšieho kamaráta v jeho vlastnom záujme?
02 03 04 05
Film má naplánovanú premiéru v USA na 26. 6. 2015 a do slovenských kín dorazí 2. 7. 2015.
tedposterlarge
Zdroje : Collider.com, Comingsoon.net
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor