Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

TRANSFORMES 4 doplní „superstar“ z Číny !

Producent Michael Bay používa ako komunikačný nástroj so svojimi fanúšikmi svoju webovskú stránku a preto nikoho neprekvapilo, keď sa na nej objavila ďalšia informácia k projektu TRANSFORMERS 4. Na jeho stránke sme už mali možnosť vidieť úplne nové modely áut, ktoré sa vo filme objavia a budú sa transformovať na inteligentné robotické bytosti. Teraz však Michael Bay ohlásil účasť „živého tvora“, ktorý je obrovskou hviezdou v Číne a ktorý „vystúpi“ po boku Optimusa Prime a jeho tímu. Tým nováčikom je herecká hviezda priamo z Číny a to Han Genga.

 

Ako napísal Michael Bay na svojom webe „Je to jedna z najlepších ázijských hviezd vo svete hudby, televízie a filmov a stal sa jedným z najvplyvnejších zabávačou v Číne“.

 

Michael Bay vie určite dobre čo robí, pretože časť filmu bola vyrábaná práve v Číne, kde pri nasadení do kín budú tržby určite jedny z najlepších. Preto je logické, že do filmu  Bay pozval čínsku „superstar“. Štvrtým filmom v poradí sa Michael Bay pokúsi o reštart celej série a je tu aj možnosť, že po štvrtom filme pripraví režisérsku pôdu pre iného kandidáta.

 

TF4-Logo-980-400

 

Dej štvrtého filmu sa bude odohrávať 4 roky po udalostiach v Chicagu. Skupina mocných geniálnych obchodníkov a vedcov sa rozhodne poučiť z minulých invázií Transformerov a posúvajú hranice technológií nad rámec toho, čo dokážu kontrolovať. Snímka bude mať kompletne vymenené obsadenie hercov. Okrem Han Genga sa vo filme v hlavných úlohách objavia Mark Whalberg a T.J. Miler / Cloverfield ) a ktorý bude vo filme hrať najlepšieho kamaráta postavy Marka Whalberga. Ich postavy by podľa zdrojov mali byť automechanikmi Závodných áut. Herecký tím doplnia modelka Nicola Peltz a Jack Raynor, Lucas Black (Rýchlo a zbesilo : Tokijská jazda), ako jeden z členov vojenského tímu. Z pôvodných filmov sa vrátia len Tyrese Gybson a John Turturro, ktorý o účinkovanie prejavili záujem. Josh Duhamel alias kapitán Lenox na svojom Twitter účte potvrdil, že nebude účinkovať vo štvrtom pokračovaní.

 

Server Joblo.com uviedol, že z autobotov sa vráti Optimus Prime a Bumblebee, ktorých  doplní Hound a Drift – bývalý Decepticon, ktorý chce medzi Autobotmi získať späť svoju stratenú česť. A práve títo štyria boli o týždeň oficiálne potvrdení prostredníctvom oficiálnych fotografií.

 

Michael Bay taktiež tak stihol predstaviť autá, ktoré sa budú transformovať a to Lamborghini Aventador LP 700-4 Coupe, u ktorého nie je  jasné, či  sa jedná o Autobota alebo Decepticona. Ďalšie autá by mali byť Bugatti Grand Sport Vitesse, osemlitrový šestnásť válec o výkone 883 kW (1200 koní), Chevrolet C7 Corvette Stingray, založený na modeli pre rok 2014 a Chevrolet Bumblebee Cocept Camaro ktorý má moderný, upravený dizajn oproti minulým filmom.

 

 

Celosvetová premiéra je stanovená na 27.06.2014

 

 

Zdroje :

transformers_4_mark_wahlberghan-geng01Chevrolet Corvete StingrayBumblebee project CamaroBugatti Grand SportLambhorgini Avendator LP700-4
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor