Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Tom Hardy podáva úchvatný herecký výkon v novom thrilleri LOCKE !

Tohtoročným festivalovým prekvapením sa na festivale Sundance  rozhodne stal film LOCKE, ktorý je režisérskou prvotinou Stevena Knighta. Ten sa preslávil ako scenárista snímkov Amazing Grace/Nezlomná vôla, Prísľuby z Východu/Eastern Promises alebo Pekné svinstvo/Dirty Pretty Things. Preto keď minulý rok ohlásil, že sa pokúsi aj o režisérsky debut na základe svojho scenára, filmový svet spozornel. Teraz, po uvedení filmu LOCKE na filmových festivaloch musíme skonštatovať, že jeho režisérska prvotina patrí medzi to najlepšie čo ponúkajú filmové festivaly. Kritici sa tiež predbiehajú v pochvalných „ódach“ na film a herecký výkon hlavného predstaviteľa filmu Toma Hardyho. My len dúfajme, že sa film čoskoro dostane aj do filmovej distribúcie.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]MyoO35P41YM#t=71[/youtube]

Thriller LOCKE v hlavnej úlohe s charizmatickým Tomom Hardym odohrávajúci sa v reálnom čase rozpráva príbeh o obyčajnom chlapíkovi Ivanovi Lockem. Ten žije dokonalý život ktorý má perfekcionalisticky naplánovaný. V práci je milovaný svojimi nadriadenými a rešpektovaný svojimi podriadenými. V súkromí žije v dokonalom vzťahu so svojou ženou a dvomi synmi. Všetko sa však zmení hodinu pred jeho najväčším dňom pracovnej kariéry, keď mu počas cesty v aute zazvoní telefón. Ten ho donúti konfrontovať svoj doterajší život a je donútený na základe jedného telefonátu urobiť zlé rozhodnutie za ktoré musí niesť následky. Na vyriešenie situácie však má len jeden a pol hodiny, inak zomrie.

Locke – Tom Hardy locketrailer

Tom Hardy predvádza podľa ohlasov kritiky neskutočne charizmatický a oduševnený výkon a treba pripomenúť, že jeho herectvo sa deje len v priestore auta. Vo filme si okrem neho zahrali aj  Ruth WilsonAndrew ScottTom HollandOlivia ColmanBen DanielsBill MilnerAlice LoweDanny Webb a Silas Carson.

locke_poster1
Oficiálna celosvetová premiéra je naplánovaná na 18.4.2014

hardy locke
Zdroje : Indiewire.com, Geektyrant.com

 

Čítať viac...
Nahor