Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Tom Cruise bude opäť umierať v novom sci-fi projekte!

Edge Of Tomorrow  je názov akčného sci-fi filmu, v ktorom si zahrá Tom Cruise ( Top Gun. MI, Jack Reacher, Oblivion ), Emily Blunt (Diabol nosí Pradu, Vlkodlak, Správcovia osudu) a Bill Paxton (Twister, Gorila Joe) a odohráva sa vo zdialenej budúcnosti, keď našu Zem napadla horda mimozemských bytostí Mimikov. Entertainment Weekly uverejnil ďalšiu fotografiu z filmu, na ktorej vidíme Emily Blunt a Toma Cruise v bojovom výstroji  v dosť v zanedbanom špinavom stave. Už pred týmto zverejním sa dostalo do médií pár fotografií z filmu.
Film je nakrútený podľa japonskej populárnej sci-fi novely od  Hiroshi Sakurazaka s ilustráciami Yoshitoshi ABe.
Synopsa filmu :
Príbeh filmu sa odohráva v blízkej budúcnosti. Mimikovia, hmyzu podobní mimozemšťania, vytrvalo útočia na Zem a menia veľké mestá v hromadu sutín s miliónmi ľudských obetí. Žiadna armáda na svete nie je schopná odolať rýchlosti, brutalite ani zdanlivej predvídavosti mimických bojovníkov alebo ich telepaticky komunikujúcich veliteľov. Teraz však armády celého sveta spojili svoje sily k poslednému zúfalému útoku proti mimozemským hordám.

 

Podplukovník Bill Cage (Tom Cruise), ktorý sa nikdy nezúčastnil ani jedinej bitky, je náhle degradovaný a potom bez prípravy a s mizernou výzbrojou nasadený do takmer samovražednej akcie. Cage je v priebehu niekoľkých minút zabitý, ale pred svojou smrťou sa mu podarí zabiť Alphu.  Akýmsi zázrakom opäť ožíva na začiatku rovnakého prekliateho dňa a musí znovu bojovať a umrieť – a znova a znova. Priamym fyzickým kontaktom s mimozemšťanom sa dostal do časovej slučky, v ktorej je odsúdený opakovane prežívať stále rovnakú bitku.

 

V každej ďalšej časovej slučke je však Cage bezcitnejší, skúsenejší a šikovnejší a v boji proti Mimikom dokáže svoje rozvíjajúce sa schopnosti lepšie využívať. V boji mu po boku stojí aj príslušníčka zvláštnych jednotiek Rita Vrataski (Emily Blunt), ktorá pustoší rady mimikov viac než ktokoľvek z pozemšťanov. Každá opakujúca sa bitka proti mimozemšťanom je pre Cage a Ritu príležitosťou pre nájdenie kľúča k vyhladeniu votrelcov a záchrane Zeme.

 

All you need to kill_tom-cruise-and-emily-blunt 'All You Need Is Kill' - Film Set
V réžii Doug Limana (Mr. &Mrs Smith, Jumper) sa vo vedľajších úlohách objavia Charlotte RileyLee Asquith-Coe (Svetová vojna Z, Rýchlo a zbesilo 6), Jonas Armstrong (Kniha krvi). Hudbu k filmu zložil John Powell (Kung Fu Panda, Bournovo ultimátum, X-men : Posledný vzdor).
Zaujímavosťou je, že film sa oficiálne premenoval z pôvodne plánovaného a uvádzaného názvu All you need is Kill na Edge Of Tomorrow. 
Fotografie i krátke video z nakrúcania zverejnila Splash News TV.
Potvrdená naplánovaná celosvetová premiéra je 06.06.2014.
zdroj_independent-co-ukFilming takes place for the upcoming movie 'All You Need is Kill'
Zdroje : totalfilm.com, thesecondtake.com 
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor