CREATIVE PRO group sa stala členom Slovak Convention Bureau
28. septembra 2016  //  PR článok, Tlač  //  Bez komentárov

CREATIVE PRO group posilňuje vo sfére MICE. Do svojho portfólia začlenila spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o., jedného z najväčších odborníkov na MICE na Slovensku, následne sa stala členom Slovak Convention Bureau.

CREATIVE PRO group tento mesiac nielen, že získala dve shortlistové umiestnenia v prestížnom európskom vyhodnocovaní eventov EuBEa, ale nezaháľa a môže sa pochváliť ďalšími dvoma novinkami. Prvou je začlenenie spoločnostni EUROKONGRES TEAM s.r.o. do svojho portfólia, druhou je získanie členstva v Slovak Convention Bureau, hlavnom partnerovi zahraničných zadávateľov pri realizácii event a live comm na Slovensku.

Spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o. sa na segment MICE zameriavala od prvého momentu svojho vzniku v roku 2004. Medzi jej spokojných klientov patria značky ako Adidas, Raiffeisen International, Grand Hotel Kempinski Štrbské Pleso, Levi Strauss & Co., Philip Morris Slovakia, CBRE, Accenture a ďalší. Jej začlenenie do porfólia CREATIVE PRO group znamená pre skupinu posilnenie v oblasti MICE množstvom dlhoročných skúseností, realizácií a know how. Členstvo v Slovak Convention Bureau bolo ďalším logickým krokom. “Oblasť kongresového turizmu & MICE vnímame ako podstatnú časť diverzifikácie portfólia CREATIVE PRO group, najmä s ohľadom na existujúce zahraničné partnerstvá a spolupráce,” povedal Štefan Kozák, managing director CREATIVE PRO group, “Členstvo v Slovak Convention Bureau je prirodzeným pokračovaním progresívneho smerovania našej agentúry v tomto segmente pôsobenia.” CREATIVE PRO group sa ním zároveň zaradila medzi primárnych partnerov pri organizácii eventov zadávaných od zahraničných objednávateľov. “Tešíme sa na všetky nové výzvy a projekty,” povedal Štefan Kozák, ktorý je zároveň v slovenskej asociácii BTL zodpovedným za zahraničné vzťahy a spoluprácu.

TS

Súvisiace články