Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

The Amazing Spider-Man 2 – prvý trailer plný akcie a vizuálnych efektov !

Nie je to tak dávno čo sa štúdiá SONY, Columbia Studios a Marvel Studios rozhodli reštartovať filmovú sériu Spider – Man, ktorá úspešne plnila vrecká producentov v rokoch 2002 – 2007 a v ktorej sa v hlavnej „pavúčej“ úlohe predstavil Tobey Maguire. Preto keď v roku 2009 oznámili štúdia, že sa odhodlali reštartovať sériu, niektorý skeptici začudovanie krútili hlavou a pochybovali o úspešnosti tohto pokusu. Na prekvapenie všetkých však nové pokračovanie s názvom Amazing Spider-Man zabodovalo u divákov a stalo sa príjemný letným blockbusterom 2012. Kvalitami a prepracovanosťou príbehu a postáv sa pôvodnej sérii zďaleka nevyrovnalo, ale pri nákladoch 230 miliónov a zisku okolo 800 miliónov dolárov sa dalo tušiť, že producenti a štúdio rozbiehajú prípravné práce na nasledujúce pokračovanie. A naozaj sme sa aj dočkali a opäť pod režijným dohľadom talentovaného Marca Webba a opätovne s hudbou geniálneho Hansa Zimmera.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]nbp3Ra3Yp74[/youtube]

V druhom pokračovaní The Amazing Spider-Mana 2 má Peter Parker (Andrew Garfield) rušný život. Bojuje so zloduchmi, trávi čas s Gwen (Emma Stone), ktorú miluje, a už sa nevie dočkať konca strednej školy. Nezabúda pritom na sľub, ktorý dal Gweninmu otcovi: chrániť ju bude tým, že sa bude od nej držať ďalej. Tento sľub však jednoducho nedokáže dodržať. Veci sa zmenia, keď sa na scéne objaví nový zloduch Electro (Jamie Foxx), vráti starý priateľ Harry Osborn (Dane DeHaan) a Peter odhalí nové stopy svojej minulosti.ň
  1. amazing-spider-man-2-usa-today-01 amazing-spider-man-2-usa-today-02 amazing-spider-man-2-usa-today-03 amazing-spider-man-2-usa-today-04  Jamie-Foxxs-Electro-look-unveiled-for-Amazing-Spider-Man-2 SM2 SM2_5 SM2_6 the-amazing-spider-man-2-dane-dehaan-is-osborn Emma Stone filming The Amazing Spider-Man 2 in New York on 17 April.
Obsadenie je hviezdne ako to býva zvykom a okrem Andrewa Garfielda, Emmy StoneDanea DeHaana a Jamieho Foxa vo filme uvidíme Felicity JonesSally FieldsMartina SheenaPaula Giamattiho, Chrisa CooperaDenisa Learyho alebo Sarah Gadon.
The_Amazing_Spider_Man_2_38461 the_amazing_spider_man_2_movie_poster_by_oroster-d6d1d2u
Film ma naplánovanú premiéru v slovenských kinách 1.5.2014
Zdroje : Collider.com, CommingSoon.com, Totalfilm.com
Čítať viac...
Nahor