Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Teenage Mutant Ninja Turtles sa vrátia budúci rok v plnej sile !

Už pár mesiacov prebieha nakrúcanie nového filmu so „starými známymi“ zelenými chlapíkmi s korytnačím vzhľadom – Korytnačky Ninja. Práve oni boli hitom začiatkom 90-tych rokov, keď kraľovali ako kreslený film, ale dostali sa aj do kín ako Korytnačky Ninja a to až v troch filmoch ( 1990, 1991, 1993 ), ktoré zaznamenali celkom slušný kasový úspech. Preto keď pred rokom prebehla správa, že na reštart sa chystá práve táto partia zelených mutantov, nikoho to neprekvapilo. Prekvapujúce však bolo, že ich návratu na filmové plátno sa ujal produkčne Michael Bay ( Transformers, Bad Boys ) a réžie sa chopil Jonathan Liebesman ( Hnev Titánov, Svetová Invázia ).

 

Podľa posledných informácií sa producent Michael Bay vyjadril, že korytnačích mimozemšťanov sa v tomto filme nakoniec báť nemusíme! Korytnačky budú starí dobrí mutanti, zrodení z chemikálie známej ako mutagén. Taktiež prehlásil, že sa vracia ku starému dobrému názvu filmu Teenage Mutant Ninja Turtles. Zaujímavé je aj to, že v predchádzajúcich filmoch o korytnačkách boli herci oblečení v kostýmoch, kdežto v tomto filme je použitá technológia motion capture ( proces nahrávania pohybu skutočného objektu a jeho premeny na digitálny model ).

 

Čo sa týka hlavných predstaviteľov tak sa nám predstavia málo známe tváre. Vodca Leonarda si zahrá Pete Ploszek, pre ktorého je táto úloha celovečerným debutom. Úloha výbušného a tvrdohlavého Raphaela pripadla Alanovi Ritchsonovi, ktorý sa tento rok objaví v pokračovaní Hunger Games. Ďalších mutantov bratov, zábavného Michelangela a vynaliezavého Donatella, si zahrajú Noel Fisher (seriál Shameless) a Jeremy Howard (Galaxy Quest).

 

Zelvy 1 Zelvy 2 Zelvy 3 Zelvy 5
 

Ženské obsadenie je o niečo exkluzívnejšie. Novinárku April O’Neil si zahrá sexi Megan Fox, ktorá nám svoje vnady už predviedla v dvoch filmoch Transformers. Doplní ju charizmatická Whoopi Goldberg ( Duch, Sestra v akcii ) ktorá si zahrá Bernadette Thompson, šéfredaktorku televíznej stanice, pre ktorú točí reportáže April O’Neil alias Megan Fox.

 
Zelvy_Ninja_nataceni_40 Zelvy_Ninja_nataceni_56 Zelvy_Ninja_nataceni_57 Zelvy_Ninja_nataceni_58
Zelvy_Ninja_nataceni_62 Zelvy_Ninja_nataceni_68

Hlavnú zápornú postavu si zahrá poslednú dobu dosť vyťažený herec William Fichtner (Osamelý jazdec, Temný rytier, Smrtonosná jazda), ktorý stvárni Trhača. Trhača väčšina  fanúškov bude poznať ako úhlavného nepriateľa korytnačiek a nečestného bojovníka. Na fotkách Vám prinášame množstvo záberov z rôznych lokácií. Film sa natáča v New Yorku a v kanadskom Vancouveri.

Svetová premiéra je naplánovaná na budúci rok a to na leto 2014.

 

 

Zdroje : CMB.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor