Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

TAMMY – prvý trailer bláznivej komédie s Melissou McCarthy a Susan Sarandon !

Žiadnej komediálnej herečke sa v poslednej dobe nenaštartovala tak hviezdna kariéra ako Melisse McCarthy. Po rokoch prevažne v televíznych projektoch nastal zlom v jej kariére v roku 2011, keď zažiarila vo filme Bridesmaids/Družičky. Po tomto filme si zahrala menšiu rolu v  divácky dobre prijatom filme This is 40/Štyridsiatka na krku aby naplno zažiarila v hlavnej úlohe úspešného filmu  Identity Thief/Na cudzí účet, v pokračovaní pánskej „žúrky“  The Hangover Part III/ Vo štvorici po opici III a komerčne najúspešnejšej komédie minulého roku The Heat/Drsňačky. Na základe tržieb z filmov kde Melissa hrala a jej komediálneho nadania sa jej ponuky začali hrnúť ako na bežiacom páse a momentálne patrí k najlepšie plateným komediálnym herečkám svojej doby. Melissa však okrem hrania píše aj scenáre a ten posledný pod krídlami štúdia Warner Bros napísala spolu s režisérom Benom Falconem a už dnes si môžeme pozrieť prvý trailer filmu TAMMY.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]pX1-TNEpQ74[/youtube]

Hlavnou hrdinkou komediálneho snímku je Tammy (Melissa McCarthy), žena, ktorej sa tak trochu rúca svet. Jej auto je rozbité na „totálku“, v reštaurácii s rýchlym občerstvením, kde pracuje, práve dostala výpoveď. Naviac sa dozvedela o nevere svojho manžela. Rozhodne sa preto razantne prehodnotiť svoj život a odchádza zo svojou excentrickou babičkou – alkoholičkou a diabetičkou  (Susan Sarandon) na menší road trip.

tammy_movie_2 tammy01

tammy poster 2 melissa-mccarthy-robs-fast-food-joint-in-tammy-trailer

Obsadenie filmu je hviezdne a režisér pracoval s hereckými esami ako už spomínaná Susan Sarandon alebo Dan AykroydKathy BatesToni Collette, Sandra OhNat FaxonAllison JanneyGary ColeMark Duplass alebo Rey Hernandez.

tammy-600x300
Film má naplánovanú premiéru na 2.7.2014 a už teraz je jasné že pôjde o hit leta.

Zdroje : Cinemablend.com, Collider.com, Moviezone.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor