Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia so Sestričkami tentokrát so spoločným poklesom, Nikto nie je dokonalý zvrátilo pád! Podvečer bez zmeny

Oteckom sa v utorok podaril oproti pondelku výrazný nárast, prebojovali sa až na čelo dňa.

PONDELOK: Susedia návrat nad ratingovú desiatku nateraz neudržali. Po týždňoch rastu klesli tento pondelok na rating 9,6 %, čo pre nich znamenalo podiel takmer 27 %. Inkognito na Joj si šlo svoje s ratingom 7,3 % a podielom takmer 21 %. Farma opäť potvrdila, že po Susedoch jej to svedčí najmenej, šla pod 20 %. Opäť bolo vyššie reprízové Inkognito, to si pripísalo share 22 %. V celkovom publiku boli Susedia a premiéra Inkognita absolútne vyrovnané, programy si pozrelo pod 455-tisíc divákov, len o tisícku vpredu bol sitkom Markízy.

Medzi menšími stanicami najvyššie išli Profesionáli na Plus, podielovo uhrali cez 5 %, nasledovala ich Neželaná nevesta s podielmi takmer 4 a cez 5 %. Nad štvorku sa ešte dostala Padesátka na Plus, Mačacie zlato na Dajto šlo pod 3 %. Kriminálky Wau dosiahli výkony pod a tesne nad 3 % a cez 4 %.

Podvečer si polepšila Súdna sieň, ktorá sa dostala pod 12 %, Oteckovia však boli s trojnásobným výkonom pri podieli takmer 36 %. Televízne noviny sa hýbali okolo 31 %, Noviny pod 22 %. Celkovo si ich vybralo pod 570-tisíc divákov, TN-ky ich mali vyše 555-tisíc.

UTOROK: Spoločný trend si naďalej držia Susedia so Sestričkami. Tak, ako podobne sa vyvíjala ich sledovanosť počas troch týždňov smerom nahor, pričom dosahovali obdobné až totožné ratingy, tento týždeň zhodne klesli. Sestričky stratili o málo viac, necelý rating, keď ich malo sledovať 9,4 % divákov s podielom cez 27 %. Joj po minulotýždňovom páde opäť stúplo Nikto nie je dokonalý, šou malo sledovať 6 % divákov s podielom 18 %. V celkovom publiku reláciu videlo cez 350-tisíc divákov, Sestričky až 485-tisíc. Farma si pripísala podiel 24,5 %.

Z ďalších staníc Profesionáli na Plus prekročili 6 %, Sedem statočných sa dostalo až na 7 %. Neželaná nevesta na Doma dvakrát zhodne podliezla 5 %, nasledovali ju kriminálky Wau, ktoré sa hýbali pod a na 4 % a až pod 6 %.

Veľký nárast zaznamenali v utorok Oteckovia, ktorí len oproti pondelku narástli o vyše jeden a pol ratingu a s 9,7 % vyskočili rovno na čelo dňa. Podielovo zaznamenali ďalší z najlepších výsledkov tesne nad 41 %. Súdna sieň Joj, naopak, padla len pod deviatku. Televízne noviny získali 31 %, Noviny 20,5 %. V celkovom publiku ich videlo vyše 535-tisíc divákov, TN-ky zas šli pod hranicu 560-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor