Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

SUPERMAN vs BATMAN v boji o život v kinách v roku 2015

Tohtoročný COMIC-CON v San Diegu je plný prekvapení a nových informácií, ktoré potvrdzujú priamo filmové spoločnosti. Jednou takouto informáciou je aj to, že spoločnosť DC Comics v rámci svojho DC Universe uvedie na plátna kín v roku 2015 Supermana a Batmana!  Supermanský kostým si opäť oblečie Henry Cavill, potvrdený je tiež návrat Amy Adams, Diane Lane a Laurence Fishburnea. Čo sa Batmana týka, isté je, že sa nevráti do postavy Christian Bale a že na úlohu netopierieho muža budú stáť v rade davy záujemcov. Režírovať bude opäť Znack Snyder, ktorý dáva dokopy spoločný príbeh aj so scenáristom Davidom S. Goyerom.
henry_cavill_comiccon_2013_ Henry-Cavill-Superman-2013-Background-HD-Wallpaper1 
Informácia možno prekvapí, lebo nikto nepočítal s tým, že v pokračovaní Muža z Ocele 2 sa nám predstaví Batman. Film by mal vychádzať z komixovej  predlohy Franka Millera – The Dark Knight Returns.
V tej je starý a zatrpknutý Batman prenasledovaný ľuďmi, ktorí majú strach z čohokoľvek väčšieho než sú oni sami. Je označený za nebezpečného psychopata a špeciálne jednotky na jeho stope si dávno vyškrtli prvú časť z možnosti – ‚živého alebo mŕtveho‘. Batmanovi najväčší protivníci sú zatiaľ prepustení z brán Arkhame ako vyliečení a neškodní ľudia. Naháňačka na Batmana vrcholí a do toho hodiny odtikávajú posledné minúty zostávajúce do výbuchu atómovej bomby. Proti Batmanovi sa nakoniec postaví aj pragmatický Superman, ktorý pre svoje prežitie v novej dobe obetoval svoju slobodu a stal sa prispôsobivým služobníkom systému. Batman ide po posledného boja. Do boja, ktorý nemôže vyhrať.
-superman_vs_batman superman-batman-vs-237054
Film by sa mal začať nakrúcať v roku 2014 a jeho celosvetovú premiéru by sme mohli zažiť už koncom roka 2015.
Zdroje: Collider.com, CBN.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor