Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Streda už patrí Markíze: Panelák sa začína radiť k neúspechom sezóny, Chart Show sa popri ňom odrazila od dna!

Joj v stredu nepomohla ani zmena programu či absencia hokeja.

Panelák sa začína usádzať v značných podpriemeroch. Seriálu po týždennej pauze nepomohlo ani hokejové voľno, keď ratingovo napodobnil úroveň Divokého Zapadákova či O 10 rokov mladší s výkonom 4,5 % a podielom pod 14 %. Oproti prvej časti novej série tak stratil takmer polovicu divákov. Miesto druhej časti Paneláku a Dovidenia, stará mama  nasadila Joj film Mafiánovci, popri rozbehnutým programom konkurencie už divákov nezískal a skončil s podielom okolo 11 %.

Voľnejší priestor v stredu pomáha Chart Show, ktorá sa už vyhrala z podpriemerov z prvých mesiacov roka. Podobne ako pred dvomi týždňami ju malo sledovať 7,5 % divákov, podiel šiel okolo 25 %. Farma mala ísť nad dvadsaťpäťku. Jednotka zaujala kultovkou Krstný otec, dosiahla podiely takmer 10 a 12 % (12 – 54/12+).

Z menších Vymenené životy získali približne 7 %, Nekonečná láska zas 5 %. Krvavý diamant na Dajto podliezol 7 %, Kronika na Plus 5 %, darilo sa Wau s kriminálkami, ktoré atakovali 5 a podliezli 6 %.

Joj mala opäť najsledovanejšie hlavné spravodajstvo, v celkovom publiku mala náskok okolo 90-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke vyše pol ratingu. Podielovo uhrali Noviny okolo 24 %, Televízne noviny taktiež. Najsledovanejším programom dňa u mladých bola Chart Show, v celkových číslach Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor