Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dátum štartu ťažiskovej telenovely Domy je známy, stanica ide od augusta do ostrého režimu!

Mimoriadny júlový program končí Doma predčasne, aby druhú polovicu leta mohla začať v plnej sile.

Dátum štartu hlavnej telenovely Domy pre najbližšiu sezónu je známy. Stanica sa už od začiatku augusta vracia do ostrého režimu, v ktorom sa o 21:30 opäť vyskytuje turecká telenovela a to rovno klasicky štyrikrát do týždňa. Turecká novinka Dila odštartuje podľa prvých programových plánov Markízy v pondelok 3. augusta o 21:30 v dvoch častiach za sebou, pričom v tomto nastavení by sa mala vysielať aj v nasledujúce dni až do štvrtka. Viac o seriáli Dila nájdete v tomto článku.

Doma sa tak rozhodla nešetriť v letnom období epizódy novej telenovely. Na 20:30 k tomu pridáva tradičnú akvizíciu z jari, keď sa do programu vracia Mentalista. Stanica začne seriál rotovať od prvej série.

Mentalista sa mal pôvodne do štruktúry Domy na pol deviatu vrátiť až uprostred augusta. Televízia sa však rozhodla skoncovať s Hriešnym zoznamom o čosi skôr, keď ho v posledný júlový týždeň zdvojí a odsunie do horšieho času Cudzinku.

Týždeň po tom, čo sa po prvý raz uvedie Dila, spustí Doma aj ďalšiu novú telenovelu. Ako sme vás už informovali, v pondelok 10. augusta štartuje nová popoludňajšia mexická séria More lásky, ktorá vystrieda končiacu Silu osudu. Viac informácií o novej telenovele nájdete tu.

Čítať viac...
Nahor