Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Stallone versus de Niro v novej komédii už tieto Vianoce!

Sylvester Stallone to evidentne nevzdáva a nakrúca jeden film za druhým. Okrem už prebiehajúceho natáčania pokračovania Nepostrádateľných sa koncom roka, teda na Vianoce, dostane do kín ďalší film, kde si Sly opäť oblečie trenky a postaví sa do boxerského ringu. A protivníkom mu nebude nikto neznámy, ale sám Robert de Niro!
Ide o film Grudge Match. V tejto boxerskej komédii si Sly zahrá veľmi plachého a relatívne citlivého muža Henryho „Razora“ Sharpa, ktorý sa postaví tvárou v tvár drzému, egocentrickému a namyslenému Billymu  „The Kid“ McGuiganovi.  I keď majú páni už svoj vek, nám zostáva len dúfať, že táto „oddychovka“ ich fyzicky nijak počas nakrúcania nepoznačila. Predsa len, obom už tiahne na sedemdesiatku.
Grudge_Match_1 Grudge_Match_2 Grudge_Match_4Grudge_Match_7
Podľa ohlasov na testovacej projekcii pôjde o veľmi príjemnú, pohodovú a zábavnú jednohubku.  Film vraj je prešpikovaný vtipnými momentami a hláškami a tak sa je určite na čo tešiť. Okrem De Nira a Stalloneho sa vo filme objaví aj Kim Basinger, ktorá by mala „stáť medzi oboma pánmi a byť príčinou ich stretu“.  Uvidíme či to bude nejaká rozumná kamarátka, príbuzná alebo nádejná priateľka, ktorá sa starým bláznom snaží ich hlúpy nápad vyhovoriť, alebo sa dočkáme aj milostného trojuholníka. Vo filme sa objavia aj Kevin Hart,  Alan Arkin a Michelle DeVito. Režisérom filmu je Peter Segal (Kurz Sebaovládania) a scenár napísal Doug Ellin. Zaujímavosťou je aj to, že páni de Niro a Stallone sa už spoločne raz stretli na jednom „placi“ a to v roku 1997 vo filme Krajina policajtov.
Grudge_Match_5 Grudge_Match_6 Grudge_Match_nataceni_7Grudge_Match_set_1
Premiéra je stanovená na 25.12.2013.
Zdroje : Variety, ExpendablesPremiere, StalloneZone
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor