Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Kino

Spectre príde do kín začiatkom novembra, na svete je nový trailer!

6. novembra 2015 bude mať v slovenských kinách premiéru ďalšie pokračovanie najdlhšie bežiacej filmovej série v dejinách. Na plátna kín sa dostane v poradí už 24-tá bondovka s názvom SPECTRE.

Nový trailer k filmu Spectre

Agent 007 tentokrát dostane záhadný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu neslávne známej zločineckej organizácie. Kým M rozohráva v Londýne vysokú politickú hru za zachovanie tajnej služby, Bond postupne rozplieta zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon odhalil desivú pravdu o SPECTRE.

V hlavnej úlohe sa po štvrtýkrát vracia charizmatický Daniel Craig, ktorého milióny fanúšikov a fanúšičiek po celom svete považujú za toho najlepšieho predstaviteľa slávneho agenta 007 spisovateľa Iana Fleminga. Réžie sa rovnako pri  úspešnom titule SKYFALL opäť ujal Sam Mendes.

K hereckým hviezdam, ktoré sa objavili už v predchádzajúcom filme (Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw a Rory Kinnear), pribudli ďalšie zvučné mená – Tarantinov obľúbenec Christoph Waltz, Andrew Scott známy ako úhlavný nepriateľ Sherlocka Holmesa, Dr. Moriarty z populárneho TV seriálu BBC, či Léa Seydoux, ktorú si diváci zapamätali najmä vďaka postave Emmy v kontroverznom festivalovom snímku Život Adéle. Zoznam hereckých hviezd uzatvára krásna Monica Bellucci, ktorá je vo svojich 50-tich rokoch najstaršou herečkou, ktorá si kedy zahrala Bond Girl.

Čítať viac...
Najčerstvejšie témy

Odporúčame

Facebook

Nahor