Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Šokujúce! Willis sa neukáže v Expedebles 3!

Namiesto Bruca Willisa si zahrá Harrison Ford!
Znie to neuveriteľne, ale obsadenie pokračovania už tretích Postrádateľních / Expendables 3  sa stále mení a neustále nás prekvapuje. Poslednou šokujúcou správou je informácia, ktorú zverejnil priamo na svojom Twitteri sám Sylvester Stallone  a to v znení :

WILLIS OUT… HARRISON FORD IN !!!! GREAT NEWS !!!!! Been waiting years for this!!!!

WILLIS mimo… HARRISON FORD V (tíme) !!!! SKVELÁ SPRÁVA !!!!! Čakal som na ňu roky !!!!

 

GREEDY AND LAZY …… A SURE FORMULA FOR CAREER FAILURE

Chamtivosť a lenivosť…… Istý vzorec k zlyhaniu kariéry.
expendables-ford-jpg_200409
Tak to vyzerá, že Bruce mal asi vyššie finančné nároky a Sly sa rozhodol vyhodiť Brucea Willisa z hviezdneho tímu. Podľa vyjadrení z blízkeho okolia však úloha Harrisona Forda nebude náhradou za neúčasť Bruce Willisa, ale Harrison Ford sa objaví v úplne novej úlohe !
expendables-3-bannerExpendables-3-e1366786130519
Pripomeňme si, že okrem Sylvestra Stalloneho, ktorý tento “podnik” stvoril, sa vráti Dolph Lundgren (potvrdil osobne), Mickey Rouke (ktorý v druhom pokračovaní vynechal), Jason Statham (opäť potvrdil osobne) a taktiež aj Jet Li .  Z ďaľšieho zdroja (francúzska filmová stránka Allocine s priamym napojením na filmového distributéra) potvrdila mená Terryho Crewsa a Randyho Coutura. Títo páni by sa mali vo filme objaviť na 100%. Arnold Schwarzeneger podľa posledných informácií je tiež na palube hviezdnej tímovky. Čo sa týka účasti nových tvári s istotou môžeme počítať s Wesley Snipesom, s ktorým začal Stallone rokovať ešte počas jeho pobytu za mrežami pre daňové úniky. Objaví sa aj Mel Gibson, ktorému Sly ponúkol režírovanie tretieho dielu, ale ktorý Mel odmietol a prehovorili ho len na účinkovanie v projekte. Melova kariéra už dlhodobejšie stagnuje a preto si herec nemôže vyberať a preberať ponuky a pokračovanie Expenendables by mu mohlo pomôcť v opätovnom nakopnutí kariéry. Potvrdenou dámskou posilou je Milla Jovovich, ktorá nás presvedčila v sérii Resident Evil, že so zbraňami to dobre vie a k tomu je aj neskutočne sexi. Sám Sly pátral na svojom Tweete po mladšej verzii Sigourney Weaver a treba dodať, že Mila má rozhodne tento potenciál.
The-Expendables-the-expendables-17953942-1920-1080the-expendables-2
A ešte krátke zhrnutie : Režírovať bude Patrick Hughes, scenár píše Sylvester Stallone a premiéra je naplánovaná na 15.8.2014
Zdroje : Sly Twitter,  CBN.com, Collider
Čítať viac...
Nahor