Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Seth Rogen, Zac Efron a Rose Byrne v drsnej komédii NEIGHBORS

Tento filmový rok sa darí komédiám a po neočakávanom úspechu Drsňačiek alebo Millerovcov nás v kinách čoskoro prevalcuje ďalšia komédia, ktorá podľa traileru sľubuje originálnu a drsnú zábavu. O ktorom filme hovoríme? Film NEIGHBORS produkuje spoločnosť Universal Pictures a nakrúcanie snímky sa začalo už v roku 2012. Oficiálne sa film volal Townies, ale štúdio sa rozhodlo snímok premenovať po prvých pokusných projekciách filmu.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]6a96ELbUeHA[/youtube]
Film je o zrelých tridsiatnikoch (Seth RogenRose Byrne), manželskom páre, ktorý si kúpia svoj vysnívaný dom v tichej a pokojnej štvrti nemenovaného amerického mesta. Tá je pre svoj kľud vhodná pre ich nedávno narodenú dcérku. To všetko sa ale zmení, keď sa do susedného domu nasťahuje partia mladých vysokoškolákov, ktorí sú hluční, drzí a nerešpektujú žiadne pravidlá. Až príliš neskoro si uvedomia, že sa stávajú terčom zlého správania a výstrelkov vysokoškolákov. Aby toho nebolo málo, stanú  sa aj  účastníkmi nepríjemného konfliktu so svojimi hlučnými susedmi odvedľa, z ktorých najhorší je nevychovaný mladík (Zac Efron). Komické situácie na seba nenechajú dlho čakať.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]KNiWwGvHM5I[/youtube]
Réžiu má v rukách Nicholas Stoller. Vo filme okrem spomenutých hercov hrajú aj  Dave Franco, Jake M. JohnsonChristopher Mintz-PlasseLisa KudrowChasty BallesterosCraig Roberts  alebo Jesse Heiman.
neighbors-seth-rogen-rose-byrne-600x399 neighbors-zac-efron1-600x400 neighbors-zac-efron-600x450
neighbors-zac-efron-dave-franco1-600x400
Film je práve v štádiu postprodukcie a do kín sa dostane 9.5.2014.
Zdroje : Filmofilia.com, Collider.com, EW.com, comingsoon.net
Čítať viac...
Nahor