Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Scarlett Johansson ako mimozemšťanka v bizarnom filme plnom nahoty

Scarlett Johansson patrí medzi najzaujímavejšie herecké hviezdy súčasnosti a môžeme povedať, že ako herečka si už môže vyberať z filmových úloh, v ktorých by chcela hrať. Po fenomenálnom úspechu filmov spoločnosti Marvel, kde si zahrala úlohy „Čiernej vdovy“ alias agentky Romanovovej sa venuje medzi nakrúcaním pokračovaní úspešných megahitov skôr nízko rozpočtovým a nezávislým filmom. Jedným takýmto filmom, ktorý onedlho príde do kín, je sci-fi thriller s názvom Under the Skin / Pod Kožou. Režisérom filmu je Jonatharn Glazer, ktorý ma na svojom konte doteraz dva celovečerné filmy a to Sexy Beštia s Benom Kingsleym a film Zrodenie s Nicole Kidman. 

 
Jeho ďalší ponurý film je Under the Skin / Pod Kožou a je nakrútený na základe temnej sci-fi novely Michaela Fabera, ktorá bola knižne vydaná v roku 2000. Film nie je typickou sci-fi snímkou a nesie sa v duchu temnejších a bizarnejších obrazov so zobrazením ľudskej nahoty a deformácií. 
[youtube width=“600px“ height=“400px“]kGDnbcq0BkU[/youtube]
 
A o čom film je ? 
 
Scarlett Johansson si zahrá mimozemšťanku, ktorá je vyslaná na Zem mimozemskou korporáciou, aby tu splnila zvláštnu a delikátnu misiu. Zoberie na seba podobu dokonalej a neodolateľnej ženy a využíva svoje prednosti k lovu neopatrných stopárov, ktorých potom unáša na svoju planétu, kde je ľudské mäso považované za jedinečnú a luxusnú lahôdku. Čím dlhšie však na Zemi žije, tým viac ju to k ľudom priťahuje. To je však v rozpore s jej rasou a službou, ktorú vykonáva.
 
under_the_skin Under_the_Skin_1
Vo filme si zahrá aj český herec Kryštof Hádek a okrem neho aj Antonia Campbell-Hughes alebo Paul Brannigan. Scenáru sa chopil Walter CampbellScarlett Johansson sa vo filme objaví aj v scénach v úplnej nahote a dúfajme, že tento snímok s ponurou atmosférou nepritiahne do kín práve len táto skutočnosť.
Under the skin-20111103-41 under the skin_scarlett under the skin_scarlett2
under_skin_scarlett_johansson_01 under_skin_scarlett_johansson_04
 
Plánovaná premiéra filmu ešte nebola definitívne určená ale pravdepodobne sa film do kín dostane na jar budúceho roku.
 
Zdroje : hollywoodreporte.com, slashfilm.com, comingsoon
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor