Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Samuel L. Jackson – trailer nového krvavého remaku klasického „anime“ filmu KITE!

Pozrite si prvý trailer filmu KITE v hlavnej úlohe so  Samuelom L. Jacksonom. Film vychádza z originálneho japonského „anime“ kresleného filmu, ktorý napísal a režíroval režisér Yasuomi Umetsu v roku 1998. Už vtedy film zaujal fanúšikov po celom svete a onedlho na to sa začali aj prípravné práce k možnej filmovej verzii snímky. Tie sa však natiahli na nekonečne dlhý čas a všetko sa dalo do pohybu, keď sa o film začal zaujímať americký filmový režisér Rob Cohen (Rýchlo a zbesilo, xXx, Múmia: Hrob dračieho cisára), ktorý sa zaručil pod snímku ako producent a režisér. Po úpravách pôvodného príbehu a scenára, kde v rámci prístupnosti museli vyškrtať brutálne scény, sa k projektu v roku 2011 prihlásil režisér Ralph Ziman. Ten potom oznámil, že sa začali prípravné produkčné práce a v decembri roku 2012 sa k filmu oficiálne pridala aj herecká hviezda Samuel L. Jackson a predstaviteľka hlavnej ženskej úlohy India Eisley. Dnes po dlhých peripetiách je jasné, že film v kinách uvidíme a prvý trailer naznačuje, že sa máme na čo tešiť.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]kDKqqjpfKC4[/youtube]

Príbeh filmu nám ukazuje cestu mladého dievčaťa Sawa, ktoré žije v skorumpovanej a kriminalitou nasiaknutej spoločnosti po finančnom kolapse svetového ekonomického systému. V tomto svete nefungujú skoro žiadne právne pravidlá a tak sa musí Sawa po smrti otca vydať na cestu pomsty, aby tak očistila meno svojho otca a svojej rodiny.

India-Eisley-as-Sawa-in-Kite images callan-india-kite-preview-clip

Vo filme si okrem Samuela L. Jacksona a Indie Eisley zahrali aj Callan McAuliffe, Russel Savadier, Jaco Muller, Liam J. Stratton alebo Keci Eatock.

Kite Samuel L Jackson anime film
Film má naplánovanú celosvetovú premiéru v lete 2014.

Zdroje : Collider.com, Variety.com, ComingSoon.net

Čítať viac...
Nahor