Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Romantický a silný príbeh lásky medzi životom a smrťou v novom filme If I Stay!

Ak máte pocit, že z kín sa vytratili filmy, ktoré vás prinútia zamyslieť sa nad životom, dokážu vás rozcítiť a dokonca si aj poplakať, vyvedieme vás z omylu. Máme pre vás dobrú správu, do kín prichádza film natočený podľa bestselleru mladej americkej autorky Gale Forman – If I Stay / Ak zostanem

[youtube width=“600px“ height=“400px“]m9hZ40TJ0zs[/youtube]

Príbeh sleduje nadanú mladú čelistku Miu Hall (Chloë Grace Moretz), ktorá si vždy myslela, že najťažším rozhodnutím jej života bude vybrať si medzi sústredením svojej energie na budovanie kariéry v podobe plnenia hudobného sna na prestížnej škole a hlasom srdca, ktoré jej radí ostať s láskou jej života, Adamom (Jamie Blackley). Náhle sa však dostane do situácie, v ktorej jej život visí na vlásku a ona sa zrazu musí rozhodovať o niečom dôležitejšom, než je bezstarostná budúcnosť. Za krátky čas sa musí rozhodnúť či zostane s priateľmi na tomto svete alebo prestane o svoj život bojovať.

if-i-stay-movie-trailer

V hlavnej úlohe sa nám predstaví talentovaná Chloë Grace Moretz, ktorá sa vracia k romantickému žánru po filmoch ako Kick Ass alebo Carrie. Vo filme si tiež zahrali Mireille Enos, Liana Liberato, Lauren Lee Smith, Jamie Blackley, Aisha Hinds, Joshua Leonard, Aliyah O´Brien, Chelah Horsdal a Gabrielle Rose. Réžie sa chopil R.J. Cutler.

if I stay poster

Celosvetová premiéra filmu je naplánovaná na 22. 8. 2014. Do slovenských kín sa film dostane 18. 9. 2014.

Zdroje : Indiewire.com, Hollywood.com

Čítať viac...
Nahor