Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Rohatý „Harry Potter“ (Daniel Radcliffe) v novom temnom fantasy filme HORNS!

Jeden z mnohých filmov, ktorý mal premiéru na tohtoročnom Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, je aj film režiséra Alexandra Aja  (Hory majú oči) – HORNS. Film je založený na románovej predlohe Joe Hilla, syna autora Stephena Kinga. Režisér Alexander Aja sa po prečítaní románu vyjadril, že ho musí nakrútiť a previesť na plátno kín snímok, ktorý mieša dohromady niekoľko žánrov – horor, komédiu a príbeh lásky.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]us0dR2NF8lE[/youtube]

Film HORNS hovorí o mladíkovi Ig Perrishovi (Daniel Radcliffe), ktorý si dlhý čas žil luxuse a v blahobyte. Pochádzal z majetnej hudobníckej rodiny, peniaze rozhadzoval hrsťami a dokonca získal ženu svojich snov, krásnu červenovlasú Merrin Williamsovú (Juno Temple). Lenže potom sa všetko pokazilo. Merrin bola za neobjasnených okolností znásilnená a zavraždená a keďže vraha sa nepodarilo vypátrať, vina padla na jediného podozrivého a to samotného Iga. Čo na tom, že to neurobil, keď ľudia ho už odsúdili. So znamením vraha na svojom čele žije Ig takpovediac zo dňa na deň, je častejšie opitý, ako triezvy. Keď sa však po jednej z prepitých nocí mladík vo svojom apartmáne prebudí, zistí, že niečo nie je úplne v poriadku. Zo slúch mu totiž vyrastie dvojica podivných rohov a najviac mu ľudia v jeho okolí z nevysvetliteľných príčin začnú vyjavovať svoje najtajnejšie a najzvrhlejšie túžby i želania. Ig si uvedomí, že s touto novonadobudnutou schopnosťou získal prostriedok, ako Merrininho vraha vypátrať a vykonať svoju pomstu.

Horns01 Horns02 Horns03 Horns04daniel-radcliffe-distressed-horns-05

Vo filme si zahral hviezda „potterovských“ filmov Daniel Radcliffe a vo filme sa objavia aj Juno Temple, Max Minghella, James Remar, Joe Anderson alebo Kelli Garner. Do hlavnej úlohy sa v začiatkoch počítalo s hercom Shia LaBeoufom.

horns-06

Celosvetová premiéra zatiaľ nebola oficiálne stanovená.

 

Zdroje : Collider, ComicBookMovie.com, EW.com, JustJared.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor