Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Robert Pattinson a Guy Pearce v post-apokaliptickej dráme The Rover, v ktorej pôjde o život

Prinášame Vám prvý trailer post-apokalyptickej drámy The Rover, odohrávajúcej sa v nehostinnom prostredí austrálskeho vnútrozemia. V hlavnej úlohe sa nám predstavia Robert Pattinson (Twilight sága, Miláčik) a Guy Pearce (Iron Man 3, Útek z MS-1, Prometheus).
[youtube width=“600px“ height=“400px“]P7C95zhu7yA[/youtube]

Dej filmu sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy už svet ako taký prestáva zvládať všetok civilizačný neporiadok a kde každý je sám sebe pánom v tvrdom boji o prežitie. Eric (Guy Pearce) v tom má jasno a kašle na všetko aj všetkých, ale hlavne na svoju minulosť. Jediné, čo mu zostalo z jeho minulého života, je auto. Keď mu ho však organizovaný gang zlodejov ukradne, rozhodne sa ich v austrálskej pustatine vypátrať a zlikvidovať. Prekvapivo  však na to  nebude sám. Pomôže mu totiž Reynolds (Robert Pattinson), tak trochu naivný a nie veľmi inteligentný člen gangu, ktorého členovia ho nechali v problémoch a opustili ho.

 

Robert-Pattinson-Large the rover

The-Rover-Guy-PEarce

Okrem hlavných predstaviteľov si vo filme zahrajú Scoot McNairy, Nash EdgertonDavid FieldScott PerrySusan Prior alebo Gillian Jones. Réžiu filmu mal na starosti David Michôd (Kráľovstvo zverstiev), ktorý je aj spoluautorom scenára.
THE ROVER01 creationsbyjulestumblrTheRover 4dd1ef304781712
Film sa  nakrúcal v Austrálii a herci si užili pekelne horúce počasie.
Oficiálna premiéra filmu ešte nebola stanovená ale počíta sa že film bude uvedený do kín v lete 2014.
Zdroje : Totalfilm.com, aceshowbiz.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor