Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvý trailer Transformers: Age of Extinction je nadupaný akciou!

Pozrite si najnovší teaser trailer „reštartovanej“ série Transformers s názvom Transformers: Age of Extinction! Trailer mal premiéru počas nedeľňajšieho Super Bowlu v USA. Plánovaná premiéra filmu je stanovená na 27.06.2014 a réžie sa opäť ujal tvorca pôvodnej trilógie Michael Bay.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]znEByaaG1UY[/youtube]

Dej štvrtého filmu sa bude odohrávať 4 roky po udalostiach v Chicagu. Skupina mocných geniálnych obchodníkov a vedcov sa rozhodne poučiť z minulých invázií Transformerov a posúvajú hranice technológií nad rámec toho, čo dokážu kontrolovať. Snímka bude mať kompletne vymenené obsadenie hercov. Vo filme sa v hlavných úlohách objavia Mark Whalberg a T.J. Miler (Cloverfield), ktorý bude vo filme hrať najlepšieho kamaráta postavy Marka Whalberga. Ich postavy by podľa zdrojov mali byť automechanikmi závodných áut. Herecký tím doplnia modelka Nicola Peltz, Jack Raynor Lucas Black (Rýchlo a zbesilo : Tokijská jazda), ako jeden z členov vojenského tímu. Z pôvodných filmov sa vrátia len Tyrese Gybson a John Turturro, ktorý o účinkovanie prejavili záujem.

transformers4 transformers-4-age-of-extinction-jack-reynor-600x399 transformers-4-age-of-extinction-optimus-prime1-600x389  transformers-age-of-extinction-reveals-official-plot  transformers-4-age-of-extinction-nicola-peltz-600x354 transformers-age-of-extinction

Zdroje : Collider.com, Movies.comicbooknews.com

 

 

Čítať viac...

Viac v Aktuality

Nahor