Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Prvý trailer k temnej vojnovej romanci podľa bestselleru How I Live Now

Už čoskoro sa v kinách objaví nový film režiséra Kevina Macdonalda (Posledný škótsky kráľ, Na odstrel, Orol deviatej légie) s názvom How I Live Now.

 

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]p3AYhteVk_Q[/youtube]

 

Táto temná vojnová romanca hovorí o pätnásťročnej Daisy z New Yorku, ktorá je unavená svojou rodinou, seba poškodzovaním, hladovaním jej nevlastnej matky. Po rozhodnutí jej otca a nevlastnej matky je Daisy poslaná do Anglicka za bratrancami Edmondom, Isaacom, sesternicou Piper a tetou Penn. Čoskoro však zistí a uvedomí si, že jej bratranci a sestrenica sú jedni z najzaujímavejších ľudí, ktorých Daisy poznala vo svojom doterajšom živote. Vznikne medzi nimi veľmi silné puto, hlavne medzi predčasne vyspelým Edmontom.  Daisy si rýchlo zvykne a prispôsobí sa životu na vidieku a prvý krát nachádza pokoj a kľud v duši a miesto kde sa cíti dobre . Medzi tým sa však v okolí ticho hovorí o blížiacom sa vojnovom konflikte, ktorý sa začína rozširovať a začne si ho uvedomovať, keď teta Penn je vyslaná mimo domov na pomoc mierovému procesu. Teta Penn však tragicky umiera a v okolí nie sú žiadni dospelí, ktorí by sa postarali o deti. Medzitým sa vzťah medzi Daisy a Edmontom rozvinie do niečoho väčšieho ako je láska medzi bratrancom a sesternicou. Čoskoro je však idylický život narušený rozpútanou treťou svetovou vojnou. Daisy s Piper sú násilne odlúčení od Edmonda, Isaaca a Osberta. Obklopená nepriateľmi počas okupácie, musí Daisy nájsť spôsob, ako zjednotiť rozbitú rodinu cez všetky  krviprelievania skôr, než budú ich životy zničené odlúčením a hrôzami vojny.

 

how-i-live-now-1 how-i-live-now-2 how-i-live-now-6 how-i-live-now-4 how-i-live-now-8 how-i-live-now-9

 
 
Film bol nakrútený podľa bestselleru spisovateľky Meg Rossoffovej vydanej v roku 2004.  v hlavných úlohách sa predstaví Saoirse Ronan ( Hanna, Mesto Ember, Útek zo Sibíri, Hostiteľ ), Tom Holland (Nič nás nerozdelí) a George MacKay (Odpor). 
 
how-i-live-now-3 how-i-live-now-7
Film bude mať premiéru vo Veľkej Británii 3.10.2013
 
Zdroje : GeekTyrant.com, SaoiriseRonan.info, Joblo.com

 

Čítať viac...
Nahor