Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Prvý trailer akčného sci-fi hitu leta 2014 – The Guardian of the Galaxy / Strážcovia galaxie

Keď sa minulý rok v rámci festivalu Comic Con v San Diegu zišla pri prezentáciu nového filmu spoločnosti MARVEL Studios – The Guardian of the Galaxy herecká zostava predstaviteľov, film sa práve nakrúcal necelé dva týždne. Neubehlo veľa času a už dnes si môžeme vychutnať prvý plnohodnotný trailer k filmu. Stalo sa tak v rámci show Jimmyho Kimmela, kde trailer uviedol sám herecký predstaviteľ Chris Pratt, vychádzajúca filmová hviezda roku 2014. Ten bude stvárňovať hlavnú postavu Star-Lorda, vlastným menom Peter Quill ktorý sa stane vodcom Strážcov Galaxie.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]pTZ2Tp9yXyM[/youtube]
Tento sebavedomý a drzý dobrodruh Peter Quill (Chris Pratt) sa stáva obeťou lovu zo strany skupiny  nájomných zabijakov potom, ako ukradne záhadný predmet guľovitého tvaru zvaný Orb. Ten sa snaží všetkými silami ukoristiť aj mocný zločinec Ronan (Lee Pace), ktorého ambície ohrozujú celý vesmír. Aby sa vyhol neodbytnému Ronanovi, je Peter nútený spojiť sa so štvoricou rôznorodých stratených existencií, medzi ktorých patrí expert na zbrane Rocket Raccoon (Bradley Cooper), chodiaci strom Groot (Vin Diesel), smrtiaca a tajomná Gamora (Zoe Saldana) a Drax Destroyer (Dave Bautista), ktorého do akcie ženie túžba po pomste. Keď však Peter odhalí skutočnú silu Orbu a hrozbu, ktorú predstavuje pre celý vesmír, je len na ňom, aby presvedčil svojich rozhádaných spoločníkov na posledný zúfalý vzdor. Osud galaxie pritom visí na vlásku.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]hbFPyMOHcHQ[/youtube]

Pôvodná „komixová tímovka“ The Guardians of the Galaxy je zložená zo zvláštnych “kriminálnych” bytostí z vesmíru a ktorej úlohou  je čeliť a poraziť kozmické sily nepredstaviteľných rozmerov. Je dobré vedieť, že The Guardians of the Galaxy sú vlastne ekvivalentom The Avangers, ale odohrávajú sa vo vesmíre.

guardiansgalaxybeniciodeltorcollectorstill guardiansgalaxydraxstill guardiansgalaxygamorastill guardiansgalaxygrootstill guardiansgalaxychrispratt2still guardiansgalaxychrispratt3still guardiansgalaxychrispratt4still guardiansgalaxychrisprattstill guardiansgalaxykarengillannebulastill guardiansgalaxyrocketgrootstill guardiansgalaxyrocketraccoonstill guardiansgalaxyshipstill

V réžii Jamesa Gunna si zahrali Vin DieselZoe Saldana, John C. ReillyChris PrattKaren GillanBenicio Del ToroMichael Rooker, Lee PaceGlenn CloseDave BautistaOphelia LovibondDjimon HounsouEnzo Cilenti a Bradley Cooper.

rocket-raccoon-gotg-ani-1 rocket-raccoon-gotg-ani-2
Premiéra filmu je stanovená na 01.08.2014.

Zdroje : Collider.com, Movies.cosmicbooknew.com, Totalfilm.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor