Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Prežite úchvatnú cestu do minulosti! Nový detský film „Hurá do praveku “ v kinách už 15. mája!!

Pre všetkých malých i veľkých, ktorí majú radi dobrodružstvo, humor, napätie a hlavne skvelú zábavu – „POZOR“ ! Do kín prichádza fantastický príbeh, ktorý si určite získa všetky srdcia bez rozdielu veku. Neplánovaná dobrodružná cesta kreslených hrdinov v čase, a to do obdobia, keď na zemi žili dinosaury. Akcia, napätie a veľa dôvodov pre smiech – to je kreslená rozprávka Hurá do praveku, ktorá prichádza na filmové plátna.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]dl88HMGk4QA[/youtube]

Hlavným hrdinom je 12-ročný chlapec Ernie a jeho najlepší priateľ Max. Spolu sú za každú nezbednosť. V pätách im je večne Ernieho mladšia sestra Julia, ktorá ich vždy špehuje a fotí mobilom. Chce žalovať prísnej mame a ukázať, čo za nezbednosti vystrájajú. V skutočnosti však túži byť jednou z nich. Príde to až tak ďaleko, že Julia spustí v múzeu alarm, ktorý sa chlapcom podarí prekabátiť aby sa dostali až ku kostre dinosaura. Po veľkej naháňačke na skateboardoch zničia neoceniteľný kúsok v zbierke. Nasleduje domáce väzenie. Ernie však neostane doma a podarí sa mu ujsť k najlepšiemu kamarátovi Maxovi. Jeho otec je vynálezca, ktorý sa pohráva s myšlienkou zostrojiť stroj času, ktorý ukáže chlapcom. Doteraz však nikdy nefungoval. Keď otec zo svojej dielne plnej vynálezov odíde – opäť sa objaví Julia a fotí s mobilom. Vznikne roztržka a po obliatí stroja času nápojom sa všetci ocitnú v minulosti, a to v období, keď bola zem plná dinosaurov. Dobrodružstvo vtedy len začína.

Dino-Time- dino-time03 dino-time06 dino-time08 Dino-Time-073
Napínavá rozprávka zabaví každého malého diváka a dospelým svojim príbehom pripomenie kultovú klasiku Cesta do praveku, ktorú natočil Karel Zeman.

Kreslenú rozprávku Hurá do praveku nájdete vo svojom kine už od 15. mája.

Zdroj : topofmind.sk/intersonic

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor