Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Pozrite si nové fotky k pripravovanému filmu GODZILLA !

Už nejaký ten čas prebieha nakrúcanie v poradí druhej americkej verzie GODZILLY a v rámci COMIC CONU 2013 v San Diegu, spoločnosť Legendary Pictures zverejnila prvé filmové vizuály k tomuto filmu.
Film je zahalený rúškom tajomstva, ale čo sa podarilo zistiť je to,že film sa bude odohrávať v Japonsku a v San Francisku. Podľa zverejeních fotiek z nakrúcania sa tam Godzila rozhodne nevydá na čajový večierok, ale patrične si užije demolácie. Podľa veľkého množstva fotiek zverejnených z nakrúcania v exteriéroch je vidieť rozsiahlé vojenské manévre, vojenskú techniku ako aj stopy deštrukcie. Okrem toho sa podarilo zachytiť priamo na mieste nakrúcania aj hlavnú a „najväčšiu“ hviezdu celého filmu Aarona Taylora Johnsona. Samotní filmári poskytli tiež zaujímavé fotografie a to zábery športovej haly FEMA, v ktorej je rozložený tábor pre utečencov, fotku roztrhaného vagóna metra, ktorý sa nachádza pred zeleným pozadím.
Godzilla vizuálGodzilla_Taylor_Johnson_titulkaGODZILLA foto natáčanieGodzilla_natáčanie 4
Vo filme uvidíme okrem Aarona Taylora Johnsona ( Kick Ass 1-2, Anna Karenina ), Juliette Binoche ( Čokoláda, Paríž, Milujem ťa ), Davida Strathairna ( Bournovo ultímátum, Lincoln ),  Bryan Cranston ( Nákaza, Argo ). Zaujímavosťou je aj účasť japonských hercov a to Kena Watanabeho ( Počiatok ) a Akiru Takaradu, ktorý hral hlavnú rolu v pôvodnej Godzille z roku 1954 a ich následujúcích pokračovaniach.  
Režisérske kreslo obsadí Gareth Edwards (Monsters) a premiéra je plánovaná na leto 2014. 
GODZILLA foto natáčanie 3Godzilla_natáčanie_5GODZILLA foto natáčanie 2Godzilla_natacenie_6
Zdroje : Legendary Twitter, Legendary Twitter II, AICN, Laineys Gossip, PUNKD Twitter, Vancity Filming, Biz Journals
Čítať viac...
Nahor