Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme názov nového filmu Woodyho Allena + prvé fotografie z nakrúcania

Tak ako to býva zvykom, Woody Allen každý svoj nový film dobre utajuje pred novinármi a verejnosťou a informácie k filmu sa objavia len pár mesiacov pred premiérou filmu. Tentokrát však sa veci vyvinuli inak a my vieme ako sa bude volať ďalší snímok. Jeho názov je „Magic In The Moonlight„. Názov filmu evokuje príbuznosť z predchádzajúcim snímkom Midnight in Paris / Polnoc v Paríži ( 2012), ktorý sa tiež odohrával vo Francúzku. Taktiež s názvom filmu prenikli na svetlo sveta aj prvé fotografie filmu. Tie dávajú tušiť, že Woody Allen sa posunie v čase a film sa pravdepodobne bude odohrávať v 30. rokoch minulého storočia. Ako pri každom filme, ktorý nakrúca, sa to hemží hviezdnými menami. Vo filme si zahrajú  Emma Stone, Colin Firth, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver, Hamish Linklater, Eileen Atkins, Erica Leerhsen, Simon McBurneyJeremy Shamos. Scenár a réžia je ako obvykle v rukách Woodyho Allena.
magic_in_the_moonlight_colin_firth MagicInTheMoonlight__1
Film sa nakrúca od konca leta v Južnom Francúzku a dokrútky budú prebiehať aj v USA. Zatiaľ nie je jasné, kedy film dorazí kín, ale predpokladaný termín uvedenia filmu do kín môže byť jeseň 2014 s možnosťou premiéry filmu na nejakom filmovom festivale pár mesiacov vopred.
Na fotografiách z filmu vidíme Colina Firtha (Králova reč, Mamma Mia!), Emmu Stone (Všetky moje ex, Ľahko ju zbaliť) a Marciu Gay Harden (Tajomná rieka, Zoznámte sa Joe Black) v slušivých klobúkoch v pozadí s automobilovými veteránmi.
Zdroje : indiewire.com, hollywoodreporter.com, deadline.com
Čítať viac...
Nahor