Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pozdrav zo spermobanky – už tento týždeň v kinách komédia, v ktorej uvidíte čo to je stať sa otcom 533 detí!

 Už tento štvrtok dorazí do kín komédia s názvom Pozdrav zo spermobanky režiséra Kena Scotta v hlavnej úlohe s Vincentom Vaughnom.
Ako by to vyzeralo, keby napríklad taký Jeffrey Lebowski zistil, že má 533 detí? David s tvárou komika Vince Vaughna je presne taký istý pohodár. Jeho „klídek“ však skončí, keď mu delegácia zo spermobanky, kam pred 20-timi rokmi daroval svoju životodárnu dávku, prinesie zaujímavý pozdrav. Súdruhovia v obore spermie totiž urobili chybu a on je teraz biologickým otcom 533 detí. A to je viac než zopár. A všetci jeho potomkovia teraz navyše požadujú odtajnenie jeho identity.  Nová komédia Pozdrav zo spermobanky ponúka originálny námet a celý rad situácií, ktoré sú rovnako bláznivé aj dojemné.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]5tfsiz79yJg[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]zoBSCLjlPXM[/youtube]
David Wozniak (Vince Vaughn) patrí do armády singles, ťahá mu na štyridsiatku, životom sa pretĺka v mikine a teniskách a nechýba mu vlastne nič okrem zodpovednosti a akýchkoľvek ambícií. Hociktorý našampónovaný borec v obleku by ho jednoducho označil za „lúzra“ a súhlasili by aj všetky jeho bývalé priateľky. Ale ak si spomenieme na porekadlo „Odriekaného chleba najväčší krajec“, na Davida teraz čaká doslova celá pekáreň. Zistí totiž, že je biologickým otcom 533 detí. Slovom Päťstotridsaťtri. Pred 20 rokmi daroval za peniaze spermie a jeho spermabanka mu teraz posiela veľmi zaujímavé úroky. Všetky jeho deti navyše chcú, aby ich biologický otec vyšiel z utajenia.
Utiecť, presťahovať sa, zmeniť si meno, nebrať telefóny, neotvárať dvere. Bežné riešenia David na počudovanie zavrhne. Namiesto toho sa v slabej chvíľke rozhodne „vykašľať“ na rady svojho právnika a otvorí Pandorinu skrinku – obálku s fotkami a životopismi svojich čerstvo dospelých detí a rozhodne sa ich potajomky spoznať. Je to dobrý alebo zlý nápad? V každom prípade veľmi zábavný !
DELIVERY MAN DELIVERY MAN
DELIVERY MAN DELIVERY MAN
DELIVERY MAN li-delivery-man-cp-05381739
Vo filme si zahrali aj Cobie Smulders, Britt Robertson, Chris Pratt, Ben Bailey, Bobby Moynihan, Andrzej Blumenfeld, Simon Delaney, Dave Patten, Matthew Doddario, Stephen Ellis, Michael Oberholtzer, Derrick Arthur, Amos VanderPoel, Jack Reynor a Adam Chanler-Berat. Zaujímavosťou je aj to, že herec Chris Pratt kvôlui stvárneniu postavy Bretta pribral neuveriteľných 27 kilogramov !
delivery_man_ver3_xlg Delivery_Man_Poster
Európska premiéra filmu je naplánovaná na 28.11.2013
Zdroje : Bontonfilm.sk
Čítať viac...
Nahor