Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Podarí sa Nicloasovi Cageovi vrátiť medzi hereckú elitu novým filmom Tokarev?

Nicolas Cage patrí medzi zaujímavé herecké osobnosti a v jeho kariére je to ako na húsenkovej dráhe. Dalo by sa povedať, že obdobie úspechu striedajú pády a potom opätovné úspechy. Posledné filmy Nicolasa Cagea ale naznačujú upadajúcu tendenciu a dúfame, že neskončí v kategórii B-éčkových filmov. Jeho novým hereckým počinom je film s názvom Tokarev a podľa traileru to vyzerá, že si možno napraví svoju pošramotenú hereckú kariéru. Film je prvým americkým snímkom režiséra španielskeho pôvodu Paca Cabezasa (The Appeared, Neon Flesh) a ten mu dodal nádych tajomnosti a vizuálnej ponurosti.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]KoREt4C6l3k[/youtube]
Film hovorí o polepšenom kriminálnikovi Paulovi McGuireovi, ktorý sa pred pár rokmi podieľal so svojimi dvomi spoločníkmi na premyslenom podvode, pri ktorom obrali bohatého mafiána ruského pôvodu a po ktorom sa všetci rozhodli začať žiť slušným životom. Paul si našiel ženu svojho srdca Vannesu a s láskou vychováva svoju dospievajúcu dcéru. S ukradnutými peniazmi si rozbehol slušne prosperujúcu stavebnú firmu a na svoju temnú minulosť pomaly zabúda. Raz večer sa  vracia domov a zisťuje, že jeho dcéra bola unesená ruskou mafiou. Zvoláva preto starú partiu zo svojej kriminálnej minulosti a pokúsi sa dcéru vyslobodiť. Pri plnení tejto úlohy sa riadi vlastným kódexom spravodlivosti.
Tokarev_back_-keyart_111313(cam) 439px-Poster_Tokarev_Movie
tokarev2
Film sa nakrúcal v letných mesiacoch v Alabame v USA. Vo filme sa okrem Nicolasa Cagea objaví aj herecký veterán Danny Glover a „kráľ“ menších rolí Peter Stormare, s ktorým Cage už hral vo filme 8MM (1999). Vo filme ďalej hrajú  Michael McGrady, Max Ryan, Pasha D. Lychnikoff, Sarah Ann Schultz a Rachel Nichols.
Plánovaná premiéra je zatiaľ určená na leto 2014.
Zdroje : FilmCombatSyndicate.com, Collider.com, Movieinsider.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor