Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Plnohodnotný Transformers: Age Of Extinction trailer – Nová éra začala!

Keď pred tromi Michael Bay promoval tretí diel série Transformers, vyjadril sa, že s robotmi už nechce mať nič spoločné. Prešli však tri roky a Michael Bay stojí pri novom reštarte „robotej“ klasiky TRANSFORMERS: AGE OF EXTINCTION. Podľa najnovšieho plnohodnotného traileru môžme usudzovať, že sa pod režisérskou taktovkou Michaela Baya dočkáme nadupaného akčného filmu s novým hereckým obsadením, ktorému dominuje Mark Whalberg.

Pozrite si najnovší trailer a filmové plagáty  „reštartovanej“ série Transformers s názvom Transformers: Age of Extinction!

[youtube width=“600px“ height=“400px“]zG3rXfHKpZs[/youtube]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]znEByaaG1UY[/youtube]

Dej štvrtého filmu sa bude odohrávať 4 roky po udalostiach v Chicagu. Skupina mocných geniálnych obchodníkov a vedcov sa rozhodne poučiť z minulých invázií Transformerov a posúvajú hranice technológií nad rámec toho, čo dokážu kontrolovať. Snímka bude mať kompletne vymenené obsadenie hercov. Vo filme sa v hlavných úlohách objavia Mark Whalberg a T.J. Miler (Cloverfield), ktorý bude vo filme hrať najlepšieho kamaráta postavy Marka Whalberga. Ich postavy by podľa zdrojov mali byť automechanikmi závodných áut. Herecký tím doplnia modelka Nicola Peltz, Jack Raynor Lucas Black (Rýchlo a zbesilo : Tokijská jazda), ako jeden z členov vojenského tímu.

Optimus-Prime-Transformers-4-Poster TR4 TR4_1 TR4_2

 

transformers4 transformers-4-age-of-extinction-jack-reynor-600x399 transformers-4-age-of-extinction-optimus-prime1-600x389  transformers-age-of-extinction-reveals-official-plot  transformers-4-age-of-extinction-nicola-peltz-600x354 transformers-age-of-extinction

Zdroje : Collider.com, Movies.comicbooknews.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor